Atpakaļ

Estētiski risinājumi bruģēšanai

Videi ilgtspējīgi produkti ir estētiskas un veselīgas vides garants. Bruģakmens ražošanas uzņēmums SIA Betono mozaika darbojas Latvijas tirgū vairākus gadus un piedāvā dažādu produktu klāstu vides labiekārtošanai.

Rīgā ražotie produkti ar piegādi visā Latvijā

SIA Betono mozaika atrodas Rīgā, Bolderājā, kas sākotnēji kopš 2019.gada pārdeva importētu produkciju no Lietuvas ražotāja UAB Betono mozaika. Taču pēc tuvējās rūpnīcas iegādes un pēc jaunāko tehnoloģiju un tehnisko risinājumu uzstādīšanas tajā, drīz aizsākās ražošana arī Rīgā. Šobrīd produkcija tiek ražota divās ražotnēs; produkti ir piemēroti uzstādīšanai publiskās un industriālās vietās, kā arī privātiem objektiem visā Latvijas teritorijā.

"Mēs ražojam produkciju divās rūpnīcās Bolderājā, tādējādi to varam piegādāt gan Rīgā, gan visā Latvijā. Piedāvājam ne tikai industriālos produktus, bet arī kopā ar arhitektiem radām risinājumus, kas nepieciešami konkrētiem projektiem. Mums ir visas tehniskās iespējas, lai to īstenotu,“ stāsta SIA Betono mozaika pārdošanas nodaļas vadītājs Olafs Sima.

Universāli produkti

Uzņēmums meklē ciešu sadarbību ar arhitektiem, lai izstrādātu jaunus produktus, tekstūras un risinājumus.

"Mūsu mērķis kopā ar ainavu arhitektiem ir radīt tirgū nepieciešamus un pieprasītus produktus. Mūsu prioritāte ir, lai produkti būtu universāli un piemēroti gan publiskajam, gan privātajam sektoram. Piemēram, Aleksandra Čaka ielas ColorMix tonis Fossil ir radīts pēc pieprasījuma, kuru šobrīd labprāt izvēlas kā privātais, tā publiskais sektors," stāsta O. Sima.

Šī gada izstādē Māja 2022 uzņēmuma komanda arī izjuta klientu interesi par produktiem un tekstūru piedāvājumu.

"Klientus īpaši ieinteresēja stendā esošie dabīgās akmens faktūras izstrādājumi," uzsver O. Sima.

Šie produkti Latvijas tirgū nav jaunums – tie jau tika izmantoti, piemēram, 2018. gadā Siguldas kultūras centra "Devons" rekonstrukcijas projektā, kur uzņēmums piedāvāja 11 dažādu toņu dabīgās akmens faktūras izstrādājumus, tostarp plašu dzeltenīgo toņu paleti.

"Dabīgās akmens faktūras produkti ir viegli kopjami un ilgstoši noturīgi izstrādājumi. Piedāvājam izvēlēties populārākos toņus Quartz (pārsvarā baltā šķemba), Lava (melnā šķemba) un Silver – tie izskatīsies labi kā uz lielākiem laukumiem, tā arī atdzīvinās un būs labs akcents vienkrāsainos bruģakmens ieklājumos,” komentē O. Sima.

Vairāk par toņu un tekstūru piedāvājumu varat meklēt šeit. Ja vēlaties apskatīt produkciju vai konsultēties klātienē, laipni aicinām jūs uz mūsu ražotni un ofisu Rīgā, Mazā Apakšgrāvja ielā 5, kā arī savus interesējošos jautājumus varat noskaidrot pie mūsu pārdošanas projektu vadītājiem rakstot vai zvanot - kontakti.

Estētiski risinājumi bruģēšanai