Atpakaļ

ColorMix

ColorMix toņi ir piemēroti ietvēm, ceļiem, laukumiem dažādās ainaviskās vietās un labiekārtojamās teritorijās. Nav jāizvēlas viena krāsa, bet ir iespēja apvienot vairākus toņus. Katra ColorMix bruģakmens virsma vai plāksne ir unikāla, jo būs grūti atrast divas, identiski vienādas bruģa virsmas kopējā saražotajā apjomā, un tieši tas šo risinājumu padara tik īpašu.

ColorMix ir vairāku pigmentu sajaukums, kā rezultātā rodas interesanta toņu kombinācija. Izvēloties šādu risinājumu, tas ir kā papildinošs, dekoratīvs elements labiekārtojamā zonā. Lai ColorMix bruģis laukumā izskatītos efektīvāk un estētiskāk, iesakām blakus esošos bruģakmeņus ieklāt pēc iespējas dažādākus, tas ir, gaišākos blakus tumšākajiem, iegūstot pievilcīgu un īpašu seguma ieklājumu.

Kāds ir ColorMix toņu piedāvājums?
Šobrīd piedāvājam piecus ColorMix pamattoņus - Granit, Fossil, Amber, Moon Anthracite un Terra - taču vienmēr esam atvērti jaunām idejām un sadarbībām. Šobrīd viens no populārākajiem ColorMix toņiem ir Granit, kuru ir iecienījuši daudzi mūsu klienti.
Lielākā daļa krāsu ir izstrādātas atbilstoši tirgus tendencēm un vajadzībām. Dažkārt krāsu maisījums tiek ražots sadarbībā ar arhitektiem, kad projektam nepieciešama konkrēta toņu kombinācija - tā mūsu klāstā nonāca ColorMix tonis Fossil, kas īpaši izstrādāts Aleksandra Čaka ielas rekonstrukcijai.
 
Kāpēc ColorMix produkti ir tik īpaši un iecienīti klientu vidū?
  • Dažādas labiekārtojamās zonas ar vienādu ColorMix toni vienmēr izskatīsies citādāk. Pateicoties krāsu pārklājumam un ieklāšanas tehnoloģijai, katrs projekts būs unikāls.
  • Seguma raibums patīkami atdzīvina visu telpu.
  • Pārklājums ir piemērots sabiedriskām telpām, jo vairāku toņu apvienojums padara to lieliski piemērotu dažādu krāsu un stilu fasādēm.
  • Pat tad, kad notiek dabiskā izsālījumu izdalīšanās uz bruģakmens virsmas, raibums izskatīsies estētiski un sakopti. 

ColorMix