Atpakaļ

Palešu depozīta cenas izmaiņas

 

Informējam, ka palešu depozīta cena tiek paaugstināta ar 2021.gada 25.maiju vai 30 kalendāro dienu laikā pēc šī paziņojuma.

Šādu lēmumu diktē situācija tirgū- koka izejmateriāla trūkuma dēļ palešu ražošana kļūst ilgāka un dārgāka. Kopš 2021.gada paletes iepirkuma cena ir pieaugusi par 40%, kas liek secināt, ka palešu ierobežotā daudzuma dēļ tās tirdzniecība būs ierobežota.

Tāpēc SIA "Betono mozaika" pieņem šādu lēmumu:

  • Palešu depozīta summa tiek paaugstināta uz 10EUR/gab + PVN, kas tiek atgriezta klientam ar nosacījumu, ja paletes tiek atgrieztas 60 darba dienu laikā.
  • Papildināt noliktavas ar lielāku palešu daudzumu, tādējādi klientiem nodrošinot laicīgu produktu piegādi.

Lūdzu ņemiet vērā, ka ja paletes tiek atgrieztas 60 darba dienu laikā, tad palešu depozīts tiek atmaksāts.

Uzņēmums patur tiesības mainīt depozīta cenu atbilstoši tirgus situācijas izmaiņām. Lūdzam ņemt vērā, ka cenrāžos, brošūrās un citos izdales materiālos palešu depozīta summa var būt mazāka, jo šie izdales materiāli tika sagatavoti sezonas sākumā un tāpēc neatspoguļo sezonas laikā veiktās izmaiņas un lēmumus.

Lai iegūtu sīkāku informāciju lūdzam sazināties ar pārdošanas speciālistiem.

Mājas lapa izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat, noklikšķiniet uz "Piekrītu". Ja Jūs nepiekrītat, mēs Jūsu ierīcē neliksim neatbilstošus sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu. Lai iegūtu papildinformāciju par sīkdatnēm, to apkopotajiem datiem un Jūsu tiesībām, lūdzu, apmeklējiet vietnes sadaļu Privātuma politika.

PIEKRĪTU NEPIEKRĪTU Privātuma politika