Atpakaļ

ROMEX®

Esam priecīgi paziņot, ka šajā sezonā esam uzsākuši sadarbību ar ROMEX®. Pie mums ir iespēja iegādāties vācu ražotāja ROMEX® produkciju, kas palīdz veidot pilnīgu un ideālu segumu un iet roku rokā ar bruģakmens pārklājumu un ne tikai. To var izmantot gan ietves ierīkošanai, gan esošā seguma uzturēšanai dažādu materiālu virsmām. 

 

Piedāvātie risinājumi ir piemēroti dažādām slodzēm gan sabiedrisko, gan privāto telpu iekārtošanai. Tie palīdz veidot segumu, kas ir izturīgs, sakārtots, ilgtspējīgs. Pie mums variet iegādāties dažādas ROMEX® produktu grupas:

  • šuvju javas - pildvielas,
  • šķembu/grants cietinātājs un pārklājuma stabilizators,
  • šuvju stiprinātājs,
  • enkuri,
  • produkti seguma pamatnes uzstādīšanai.

Šuvju javas

Viens no populārākajiem produktiem ir šuvju javas, pildvielas. Tā ir lieliska alternatīva parastajai šuvju aizpildīšanai ar smiltīm, kas regulāri jāpapildina. ROMEX® šuvju javas ir ilgtermiņa risinājums, tās ir ūdenscaurlaidīgas, piemērotas dažādām slodzēm un aizsargā pret nevēlamu nezāļu augšanu.

Šķembu/grants cietinātājs un pārklājuma stabilizators

Lielisks risinājums tiem, kas vēlas radīt dabiskāku vidi ar granti vai šķembu. Cietinātājs ir piemērots jebkura veida šķembām, atkarībā no šķembu izmēra virsma ir gludāka vai raupjāka. Produkts palīdz saturēt kopā šķembas, pasargā no putekļu veidošanās, ir īpaši ūdens caurlaidīgs. Šos risinājumus plaši izmanto dažādiem celiņiem, koku sakņu aizsardzībai/koku dobēm, puķu dārza ierīkošanai un citur. Pārklājuma stabilizators ir piemērots smilšu segumiem, kas veido dārza celiņus, arī sabiedriskas vietas, tas samazina putekļu veidošanos, pasargā no izskalošanās un erozijas, jo produkts nostiprina esošo ceļa segumu.

Šuvju stiprinātājs

Šuvju stiprinātājs ir ideāls jebkuram pārklājumam - tas aizsargā šuves īpaši nelabvēlīgos apstākļos - gada aukstajā periodā, kad produkti var piedzīvot lielus atdzišanas - sasalšanas ciklus. Piemērots smilšu šuvju nostiprināšanai, aizsargā no izskalošanās un novērš nezāļu augšanu.

Enkuri

Enkuri ir metāla konstrukcijas, kas paredzētas, lai nostiprinātu un aizsargātu segumu no pārvietošanās - bruģakmeņu, akmeņu izbīdīšanās. Ja bruģis ir ieklāts vietās, kur ir īpaši liela un bieža satiksmes slodze, iesakām apsvērt enkuru uzstādīšanu kopā ar izvēlēto segumu.

Seguma pamatnes uzstādīšanai

Produkts seguma pamatnes uzstādīšanai ir ūdenscaurlaidīga java, kas piemērota dabīgā akmens, betona bruģakmeņiem, kā arī dabīgā akmens un betona plākšņu uzstādīšanai uz sala izturīgām apakškonstrukcijām āra zonās. 

Mēs esam pārliecināti, ka varam piedāvāt jums piemērotāko risinājumu. Produkti tiek izvēlēti katram pārklājumam atsevišķi. Tāpat, uzklausot jūsu vajadzības, varēsim sniegt padomu, kurš produkts būtu piemērotākais risinājums konkrētajām seguma problēmām vai vajadzībām. Sazinies ar mums, un mēs palīdzēsim.

 

ROMEX®