Atpakaļ

"Betono mozaika" bruģakmens kultūras centra "Siguldas devons" rekonstrukcijai

2019.gada 7.martā Latvijā oficiālā cermonijas laikā tika paziņoti un apbalvoti Latvijas Būvniecības gada balva 2018 ieguvēji. Mēs esam lepni, ka rekonstrukcijas projektā kultūras centram "Siguldas devons", kur tika izmantota mūsu produkcija, ieguva otro vietu.
Šajā konkursā piedalījās 143 2018.gadā realizētie projekti. Pēc iesniegto darbu novērtēšanas komisija noteica 10 nominācijas. Vienā no nominācijām "Rekonstrukcija", kur tika vērtēti projekti atjaunotām un modernizētām vecām ēkām, tika iekļauts kultūras centrs "Siguldas devons" - projekta autors arhitekts Aldis Polis (ARH Stadija).
"Siguldas devons" kultūras centra koptēla iedvesmas avots kļuva Gaujas krastu skaistums, kurš gadsimtu gaitā veidojies ūdens, zivju fosīliju, ūdenszāļu un smilts ietekmē. Fasādes dekoratīvie paneļi kā arī bruģakmens tonis tika izvēlēts iedvesmojoties no Velnalas smilšu krāsojuma.

Dabas krāsu atveidošanai UAB "Betono mozaika" piegādāja 11 dažādus tekstūras bruģa izstrādājumus 6800 m2 platībā. Projektā tika izmantoti vairāku krāsu un nokrāsu dabīgā akmens virsmas bruģakmeņi, paši izstrādājumi tika ieklāti izsmalcinātā, krustveida rakstā, kas pielāgojās ēkas formai, izveidojot sarežģītu krāsu attēlu.

"Produkcija tika ražota ar unikālu tehnoloģiju izmantojot dabisku akmens faktūru apvienojumā ar krāsainu bruģi. Šo projektu var izcelt ar to, ka tajā tika izmantoti maksimāli daudz dažādu toņu dabiskā akmens. Dabisko akmens faktūras tehnoloģiju var izcelt ar to, ka tā ir ļoti izturīga un piemērota apkārtējam klimatam" atklāja valdes priekšsēdētājs Romas Venckus.

Mājas lapa izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat, noklikšķiniet uz "Piekrītu". Ja Jūs nepiekrītat, mēs Jūsu ierīcē neliksim neatbilstošus sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu. Lai iegūtu papildinformāciju par sīkdatnēm, to apkopotajiem datiem un Jūsu tiesībām, lūdzu, apmeklējiet vietnes sadaļu Privātuma politika.

PIEKRĪTU NEPIEKRĪTU Privātuma politika