Atpakaļ
Standarta bruģakmens krāsu piedāvājumam ir iespējams realizēt arī citus klienta izvēlētus toņus. Speciālā toņa minimālais pasūtījums sākot no 1000 m². Papildu informācijai sazinieties ar pārdošanas projektu vadītājiem.
Standarta bruģakmens ColorMix krāsu piedāvājumam ir iespējams realizēt arī citus klienta izvēlētus toņus. Speciālā toņa minimālais pasūtījums sākot no 1000 m². Papildu informācijai sazinieties ar pārdošanas projektu vadītājiem.
Apstrādes tehnoloģija, kura ļauj betona virsmas ražošanas procesā iestrādāt dažādas izcelsmes un frakcijas akmens šķembas. Minimālais pasūtījuma daudzums sākot no 500 m². Papildu informācijai sazinieties ar pārdošanas projektu vadītājiem.
Minimālais pasūtījuma daudzums sākot no 1000 m². Papildu informācijai sazinieties ar pārdošanas projektu vadītājiem.
TCP (impregnācija) ir virsmas apstrāde ar īpašu, neredzamu līdzekli, kas pasargā no netīrumiem, putekļiem, ziedputekšņiem un atgrūž ūdeni. Atgādinām, ka TCP pārklājums pēc kāda laika ir jāatjauno. Minimālais pasūtījuma daudzums sākot no 1000 m². Produktus ar TCP pārklājumu iespējams ražot pie mūsu kolēģiem Lietuvā. Papildu informācijai sazinieties ar pārdošanas projektu vadītājiem.
TCP