Atpakaļ

Par mums

„Betono mozaika“ uzņēmējdarbība ir betona flīžu, bruģa un mazās arhitektūras elementu ražošana un pārdošana.

Uzņēmums ražo produkciju Viļņas, Kauņas, Klaipēdas un Šauļu rūpnīcās. Ražošanas līnija, vācu tehnoloģija un iekārtas ļauj piemēroties klienta vajadzībām un piedāvāt dažāda dizaina un tehnisko īpašību sortimentu, izgatavot daudzkrāsu izstrādājumus, bruģi ar raupjāku un vecinātu virsmu. Modernākā tehnoloģija ļauj izgatavot bruģi ar dabīgu kvarca, dolomīta, granīta šķembu tekstūru.

Rūpnīcās uzsākta modernākās Lean ražošanas vadīšanas sistēmas piemērošana. Pateicoties tai ir iespējams ražot elastīgāk, izmantojot mazāk resursus. Klientiem varam piedāvāt ātrāku pasūtījumu izpildi un augstāku izstrādājumu kvalitāti.

Katrā rūpnīcā mums ir smagās kravas automašīnas ar hidrauliskiem celtņiem, ar kurām ir iespējams pārvadāt līdz 21,8 tonnas izstrādājumus. Ar šā transporta palīdzību saviem klientiem piedāvājam vienā reisā pārvadāt vairāk produkcijas, mazināt veicamo reisu skaitu. Tā klienti ietaupa loģistikai domātas izmaksas, iegūst operatīvu produktu piegādi ar izkraušanu pat uz attālajām Lietuvas vietām.

Klientus gaidām pārdošanas nodaļās, kurās darbinieki uz katru jautājumu sniedz atbildes, problēmām atrod risinājumus un cenšas, lai klients paliktu apmierināts par konsultāciju, produktiem un būtu gandarīts par savu izvēli ilgus gadus. Lielākā nodaļu daļa atrodas blakus ražotnēm – ir ērti atbraukt uz konsultācijām, saņemt produkciju, tās iztrūkuma gadījumā piepirkt nelielos daudzumos.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angl. cookies). Nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apliecināt savu piekrišanu.

PIEKRĪTU Privātuma politika