Atpakaļ

Par mums

„Betono mozaika“ uzņēmējdarbība ir betona bruģa un mazās arhitektūras elementu ražošana un pārdošana.

Uzņēmums ražo produkciju Latvijas, Viļņas, Kauņas, Klaipēdas un Šauļu rūpnīcās. Pateicoties mūsdienīgajām vācu ražošanas tehnoloģijām un iekārtām, klientiem tiek piedāvāts plašu formu, krāsu un dizaina bruģakmens sortiments.

Modernās tehnoloģijas ļauj izgatavot bruģi ar dabīgu kvarca, dolomīta un granīta šķembu tekstūru. Rūpnīcās uzsākta modernākās Lean ražošanas vadīšanas sistēmas piemērošana. Pateicoties tai, iespējams ražot elastīgāk, izmantojot mazāk resursus.

Katrā rūpnīcā mums ir smagās kravas automašīnas ar hidrauliskiem celtņiem, ar kuriem iespējams pārvadāt līdz 21,8 tonnu izstrādājumus. Tas nodrošina klientiem vienā reisā pārvadāt vairāk produkcijas, mazināt veicamo reisu skaitu un ietaupīt transporta pakalpojuma izmaksas. 

Ikviens mūsu klients un sadarbības partneris ir svarīgs, jo mēs apzināmies, ka sekmīgas ilgtermiņa attiecības veido savstarpēja uzticība, izpratne un cieņa.

Mēs garantējam precizitāti ražošanā un piegādē, kā arī profesionālu, izpalīdzīgu un cilvēcīgu pārdošanas servisu. Mēs strādājam, lai padarītu labākas cilvēku dzīves. To panākt var vienīgi ieturot nemainīgu kvalitāti it visā, ko darām.