Par mums

„Betono mozaika“ uzņēmējdarbība ir betona bruģakmens un mazās arhitektūras elementu ražošana un pārdošana.

estetiski

Uzņēmums ražo produkciju Latvijas, Viļņas, Kauņas, Klaipēdas un Šauļu rūpnīcās. Pateicoties mūsdienīgajām vācu ražošanas tehnoloģijām un iekārtām, klientiem tiek piedāvāts plašs bruģakmens formu, krāsu un tekstūru klāsts.

Modernās tehnoloģijas ļauj izgatavot bruģi ar dabīgu kvarca, dolomīta un granīta šķembu tekstūru. Rūpnīcās uzsākta modernākās Lean ražošanas vadīšanas sistēmas piemērošana. Pateicoties tai, iespējams ražot elastīgāk, izmantojot mazāk resursus.

Katrā rūpnīcā mums ir smagās kravas automašīnas ar hidrauliskiem celtņiem, ar kuriem iespējams pārvadāt līdz 21,8 tonnu izstrādājumus. Tas nodrošina klientiem vienā reisā pārvadāt vairāk produkcijas, samazināt veicamo reisu skaitu un ietaupīt transporta pakalpojuma izmaksas. 

Ikviens mūsu klients un sadarbības partneris ir svarīgs, jo mēs apzināmies, ka sekmīgas ilgtermiņa attiecības veido savstarpēja uzticība, izpratne un cieņa.

Mēs garantējam precizitāti ražošanā un piegādē, kā arī profesionālu, izpalīdzīgu un cilvēcīgu pārdošanas servisu. Mēs strādājam, lai padarītu labākas cilvēku dzīves. To panākt var vienīgi ieturot nemainīgu kvalitāti it visā, ko darām.

get.php?i

KANDIDATUOTI

    Negalite kopijuoti šio puslapio turinio