Daudzkrāsaini produkti – izstrādājumi, kas pārklāti vairāk nekā vienā krāsā. Šāda veida pārklājumus īpaši iecienījuši privātie klienti un arhitekti. Baltijas tirgū daudzkrāsainie izstrādājumi ir tik populāri, ka Latvijā tika īpaši izstrādāts daudzkrāsains izstrādājums rekonstrukcijas projektam.

Rekonstruējot Aleksandra Čaka ielu Latvijas galvaspilsētā Rīgā, arhitekti vēlējās ielas segumu tuvināt slavenā latviešu dzejnieka dzejai. Aleksandrs Čaks dzimis un visu mūžu pavadījis Rīgā, lielu daļu savas dzejas veltīja šai pilsētai. Rīgas ikdiena, emocionālais pacēlums un gaišās eksistenciālās skumjas bija iemūžinātas Aleksandra Čaka dzejoļos, un tā arī tika iecerēts, ka krāsa reprezentēs latviešu dzejnieka veikumu un atspoguļos viņa dzeju. Šīs sadarbības rezultātā, tika izvēlēta daudzkrāsainais Fossil.

Daudzkrāsu risinājumi ir populāra izvēle arī privātos projektos. Parunāsim par tiem vairāk.

Daudzkrāsaini produkti. Daudzkrāsu opcijas

Lai gan mēs varam radīt ekskluzīvu daudzkrāsu īpaši šim projektam, kā jau minējām mūsu stāstā par Aleksandra Čaka ielas rekonstrukcijas projektu, klientiem, kuri vēlas iegādāties daudzkrāsainus produktus, jau tagad varam piedāvāt:

  • Granit – viena no vispieprasītākajām krāsām, kas lieliski izskatās uz lieliem un maziem izstrādājumiem, kā arī uz plāksnēm.
  • Orange Granit – īpaša bruģa īpašniekam. Lai gan tas izskatās spilgts, tas dabiski iekļaujas apkārtējā vidē un, ja tas ir ideāli pieskaņots, tas kļūs par komplimentu avots.
  • Moon antracite – pieklusinātākā daudzkrāsainā variācija, kas lieliski piemērota ēkām ar stingrām, minimālisma formām.
  • Umbra un Terra ir spilgtas, jau iepriekš iemīļotas, intensīvas tekstūras, kas apvieno brūni melnas un sarkanmelnas krāsas.
Daudzkrāsaini produkti