Senatnīgie produkti – produktu apstrāde, izmantojot īpašu tehnoloģiju, lai piešķirtu tiem lietota produkta izskatu. Izklausās nepievilcīgi? Aplūkojiet dažus šādu izstrādājumu piemērus.

Senatnīgie produkti, ar ko tie atšķiras no parastajiem produktiem?

Atšķirība starp senatnīgiem izstrādājumiem un parastajiem izstrādājumiem ir neregulārā šuve, taču ar to atšķirība nebeidzas. Šuvju aizpildītājs vai, precīzāk sakot, tā uzturēšana ir būtiska jebkuram bruģim, neatkarīgi no tā, vai tas ir parasts vai senatnīgs. Tas attiecas arī uz dabīgo akmeni, klinkeru un citiem materiāliem. Ja to ievēro un rūpīgi seko, lai šuvēs netrūktu pildvielas, novecojušu izstrādājumu pārklājums funkcionāli neatšķiras no parastā pārklājuma, bet noteikti atšķiras estētiskā ziņā. Lai gan tiek apgalvots, ka par gaumi nevar strīdēties, daudzos privātos un sabiedriskajos projektos tiek izmantoti senatnīgie izstrādājumi, to unikalitātes, citādības, smalkā nevienmērīguma dēļ. Nevienmērīgā apdare, vēl vairāk pietuvina dabiskajai akmens virsmai un paplašina izstrādājumu krāsu gammu, jo īpaši, ja izstrādājumiem izmanto daudzkrāsainu pārklājumu.

Kā notiek senatnīgā produkta apstrāde? Kādus produktus var apstrādāt?

Produktu apstrādes process ietver jau izgatavotu produktu tehnoloģisko apstrādi. Tie var būt gan vienkrāsaini, gan daudzkrāsaini izstrādājumi, kā arī, ar pārklājumu. Senatnīgā produkta apstrādē izmanto izstrādājumus, kuru izmēri nepārsniedz 160 × 160 mm, kā arī mūsdienīgus izstrādājumus. Tas neattiecas uz klasiskajiem bruģakmeņiem, plāksnēm, apmalēm, mazās arhitektūras elementiem.

Kāpēc tikai mūsdienīgi izstrādājumi? Tāpēc, ka mūsdienīgiem izstrādājumiem ir mikrofāze, kas, apstrādājot, skaisti nolīdzinās, vienlaikus saglabājot visas deklarētās izstrādājumu īpašības: Nida, Nida Plus, Dito, Kuba 8B, Prizma 6B, Prizma 8B.

Kuri senatnīgie izstrādājumiem izskatās labāk, vienkrāsaini vai daudzkrāsaini?

Visticamāk, nav viennozīmīgas atbildes. Aicinām jūs aplūkot galeriju un izlemt (starp citu, mēs labprāt uzklausīsim Jūsu viedokli, komentāru sadaļā).

Kā piemērs senatnīgs izstrādājums melnas un dabīgas (pelēkas) krāsas paraugi.

Senatnīgu izstrādājumu piemēri ar Terra (sarkanīgi melns) un Granit daudzkrāsainu pārklājumu.

Senatnīgie produkti – uzstādīšana un apkope

Kā minēts iepriekš, senatnīgu izstrādājumu uzstādīšana neatšķiras no parasto izstrādājumu uzstādīšanas, izņemot to, ka šo izstrādājumu pārklājuma šuves var būt lielākas, jo apstrādes procesā tiek apdauzītas izstrādājuma malas. Šuvju aizpildīšana ir svarīga jebkura pārklājuma drošības un ekspluatācijas iespēju garantija. Mēs jau iepriekš esam rakstījuši par šuvju aizpildīšanas materiāliem, un mēs vienmēr aicinām klientus, kuri nevēlas nepārtraukti pārbaudīt šuves, izvēlēties drenāžas saistvielas smiltis. Šis produkts, kas pieejams trīs toņos, šuvēs veido ūdeni caurlaidīgu slāni, kas neizskalojas. Romex GmbH šim produktam sniedz parasto garantiju, un daudzi pētījumi liecina, ka produkts šuvēs var kalpot aptuveni 5 gadus atkarībā no pārklājuma uzturēšanas un lietošanas.

Izstrādājumi ir pieejami visās SIA Betono mozaika tirdzniecības vietās.

Bruģa seguma tendences: ir pienācis laiks pārdomāt lēmumus, vienojas eksperti

Bruģēšanas idejas

Lava natūralaus akmens faktūra

Bruģakmens ieklāšana - kā to izdarīt pareizi?

Bruģis vai asfalts?