Bruģa segums bez kļūdām!

Mēs saņemam daudz jautājumu par to, kā pareizi ieklāt bruģi un kam jāpievērš vislielākā uzmanība. Mēs dalāmies ar praktiskiem padomiem, kas palīdzēs jums izvairīties no kļūdām un priecāties par estētiski skaistu, sakoptu un ekspluatācijai drošu segumu.

Praktiski padomi: augstums un noslodze!

Nav pārsteidzoši, ka tas ir ietvju zonējums. Kāpēc tas ir svarīgi – ja nepareizi aprēķināsiet slodzes un izvēlēsieties nepiemērotus izstrādājumus, tie vienkārši bojās apkārtējo teritoriju pārmērīgu slodžu dēļ. Tas nozīmē bojātus stūrus, saplaisājušus bruģakmeņus, šķembas, neatbilstošus, pat bīstamus izstrādājumus, kas nav piemēroti lietošanai.

Kā izvēlēties pareizos produktus? Stāvvietā, kur plānota automašīnu noslogošana, ir svarīgi izvēlēties vismaz 6 cm augstus produktus.

  • Ja novietojat transportlīdzekļus, kas ir smagāki par 3,5 t, jāizvēlas 8 cm augsti izstrādājumi.
  • Rūpniecības zonās atkarībā no slodzes ieteicams izmantot 8-10 cm augstus izstrādājumus.
  • Gājēju slodzēm piemēroti ir gan 5-6 cm augsti izstrādājumi.

Praktiski padomi: pārklājumu produkti

Vai katrai zonai jau ir savs mērķis? Lieliski, tagad mums jāizlemj, kāda virsma šai zonai ir vajadzīga.

Kāpnēm un drošībai svarīgām vietām mēs iesakām izmantot raupjas vai dabīgā akmens tekstūras izstrādājumus, kas ir mazāk slideni nekā parastie izstrādājumi un tāpēc ir drošāki lietainā laikā un aukstajā gadalaikā.

Praktiski padomi: impregnēti izstrādājumi
Praktiski padomi: impregnēti izstrādājumi – virsma ar samazinātu iespiešanos .

Netīra zona ap grilu? Mums ir risinājums – papildus jau minētajam šķembu savienošanas risinājumam mēs piedāvājam arī impregnētus produktus. Šiem izstrādājumiem ir samazināta uzsūktspēja, tāpēc netīrumi mazāk uzsūcas un tos ir viegli tīrīt – pārklājums ilgāk saglabāsies tīrs un estētiski pievilcīgs.

Klausieties skaņā

Vai jums ir bērni? Vai plānojat, ka jūsu atvases rotaļāsies pagalmā? Brauks ar skrejriteni, skrituļslidām, skrituļdēli? Mēs iesakām izvēlēties izstrādājumus bez fāzes vai mūsdienīgos izstrādājumus. Mūsdienīgi izstrādājumi nodrošina mieru, klusumu un prieku gan jums, gan jūsu ģimenei. Kā mēs sakām, jo mazāka fāze, jo klusāks pagalms (tas attiecas uz gadījumiem, kad jums ir daudz riteņu transportlīdzekļu: skrejriteņi, ratiņi, skrituļdēļi utt.)

Pareiza pamatnes uzstādīšana

Šeit jau esam dalījušies ar informāciju par to, kā izveidot pareizi pamatni. Nepareizi ierīkota pamatne, nepareizi izvēlēts slāņu biezums var radīt bedres, brīvi kustīgus bruģakmeņus un lielas šuves. Šādi bruģakmeņi ir nedroši un nederīgi lietošanai, un tie ir nekavējoties jālabo.

Pārklājuma ieklāšanas noteikumi

Enkuri - aizsardzība pret izstrādājuma nobīdi

Pārklājuma salizturība

Eco Line

Eko bruģis - ne tikai dizaina elements