Uzturēšana

Post Image
Mūsdienīga šuvju saistviela D2000

D2000

Moderna divkomponentu bruģa seguma šuvju pildviela , kas paredzēta sabiedriskajām vietām ar lielām satiksmes slodzēm. Pateicoties tās stiprībai, to var izmantot 5 mm platām šuvēm. D2000 ir piemērots izmantošanai tikko ieklātu bruģa seguma šuvēm laukumos, uz ceļiem, takām, kā arī dabī...

Post Image
Rock on Rock 3 – profesionāls kaļķu tīrīšanas līdzeklis pārklājumiem

Jauda

Produkts ir pieejams 1L un 5L iepakojumos.

Produkta lietošana:

Profesionāls kaļķakmens noņemšanas līdzeklis pārklājumiem. Piemērots betona izstrādājumu pārklājuma tīrīšanai. Ir svarīgi iepazīties ar tīrīšanas procesu un lietot aizsardzības līdzekļus. Efektīvi noņem kaļķa traipus no betona virsmām. Izvēlētais produkts ir pārklāts ar ļoti smagiem kaļķa traipiem: Produktu uzklāj uz samitrinātā produkta virsmas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka rīks jālieto, stingri ievērojot lietošanas instrukciju! Pēc paredzētā iedarbības laika noskalojiet virsmu ar lielu daudzumu tīra ūdens.

Post Image
Rock on Rock 1 Eļļas noņemšanas līdzeklis

Kapacitāte

Produkts ir pieejams 1L un 5L iepakojumos.

Produkta lietošana:

Rock on Rock 1 Eļļu tīrīšanas līdzeklis ir paredzēts visu veidu pārklājumu tīrīšanai. Tas efektīvi likvidē taukus, eļļas un tauku traipus, kā arī augu un dzīvnieku taukus, padarot to par iecienītu grilēšanas vietu tīrīšanas līdzekli.

Post Image
Pakāpieni, kā ātri uzstādīt kāpnes
Kāpņu ātra uzstādīšana un palaišana ir iespējama! Pārliecinieties paši, izmantojot mūsu produktu Scala. Scala ir izstrādāta, lai paātrinātu kāpņu uzstādīšanu gan sabiedriskās, gan privātās telpās. Ideāli piemērots lietošanai ar margām vai bez tām.
Post Image
Pārklājuma ieklāšanas noteikumi
Pārklājuma izturība pret salu - kas tā ir? Vai to var izmērīt? Vai ir iespējams veikt inventarizāciju? Mēs sakām, ka šie parametri ir izmērāmi un salīdzināmi. Paskaidrosim, kā tiek veikts tests un kādiem parametriem atbilst Betono Mosaika produkti.
Post Image
Enkuri – aizsardzība pret izstrādājuma nobīdi
Enkuri – aizsardzība pret izstrādājuma pārvietošanos. Kopš 2019. gada mēs saviem klientiem piedāvājam nepārspējamu produktu grupu, kuras veiktspēju jau esam pierādījuši 2019. gadā, īstenojot pirmo projektu – uzbūvējot noslogotu Laisvės prospekta un Maironio ielas krustojumu Kauņā. Bruģa seguma viengabalainība un ekspluatācijas īpašības priecē jau 4 gadus. Kas ir šie enkuri? Ar ko šī sistēma ir...
Post Image
Bruģa seguma uzturēšana ziemā
Pareiza bruģa uzturēšana ziemā ļaus jums baudīt estētiski skaistu bruģi visu gadu. Tāpēc, pirms pievienojat sāli vai laužat ledu un lietojat smagus kopšanas līdzekļus, ņemiet vērā mūsu speciālistu ieteikumus.

KANDIDATUOTI

    Negalite kopijuoti šio puslapio turinio