Ekoprodukti

Post Image
Profi – deco

Produkts

2-komponentu epoksīdsveķi

Produkta lietošana:

Savieno šķembas un pienācīgi tās nostiprina, radot drošu un vizuāli pievilcīgu bruģa virsmu. Piemērots celiņiem, koku apmalēm, rotaļu laukumiem, kapsētu ietvēm, soliņu apmalēm vai dekoratīviem mērķiem. Piemērots arī publiskām telpām, piemēram, laukumiem un parkiem. Saliktie šķembu segumi kļūst ūdens caurlaidīgi un viegli kopjami.

 

Funkcijas:

augšējam slānim no 30 mm Augsta vadītspēja/ūdeni atgrūžošs Piemērots gājēju celiņiem un koku ieskautām teritorijām profesionālai lietošanai īpaši spēcīgs ...
Post Image
ECO Line

Izmēri

200x100x80 mm

Produkta lietošana:

Tam piemīt tipiska 80 mm augsta bruģa īpašības, tādējādi Eco Line var izmantot gājēju celiņiem, stāvlaukumos, parkos, privātmāju pagalmos un sabiedriskās vietās.

Eco Line

Paredzēta zaļai, ilgtspējīgai zonai. Produkts tika izveidots ar arhitektiem Salos projektam Svencelē, Lietuvā. Prasības produktam bija vieglo automobiļu slodze un bruģakmeni ar „caurumiem“ priekš zāles. Arī „caurumiem” jābūt lielākiem kā citos līdzīgos izstrādājumos. Tā tapa ...

Post Image
ECO 8

Izmēri

600x400x80 mm

Produkta lietošana:

Izstrādājums nogāžu nostiprināšanai un ainavu veidošanai.

Eco 8

Ažūra forma ļauj produktu lietot kopā ar augiem, zāli vai vienkārši piepildot ar šķembām vai oļiem. Nav piemērots vietām, kur gaidāma slodze. Bruģēšanas zonām ar lielu satiksmes slodzi iesakām izmantot Eco Line.

...
Post Image
Eco Line. Zaļā un funkcionālā zona
Viļņa, Lietuvas apdrošināšanas projekts

Viļņa, Lietuvas apdrošināšanas projekts

Izcils projekts, kas savieno Naujamiestis un Senamiestis, ar ļoti svarīgu funkciju – biznesa birojs, kurā ērti jūtas gan klienti, gan darbinieki.

Mūsu produkti rotā terasi, kur gada siltākajos mēnešos dzīve var būt rosīga, ar pa...

Post Image
Eco Line un citi produkti. Ekskluzīvs projekts Svencelē
Svencele, "Salos"

Svencele. Unikāls projekts Kuršu lagūnā. Jūs neticēsiet, ka šeit kādreiz atradās pīļu ferma, ja redzēsiet skaistās ēkas un skaisto apkārtni. Mūsdienās tas ir unikāls projekts Baltijas valstīs, ko projektējusi un lolojusi

Post Image
Eko bruģis: kam paredzēti drenāžas produkti Eco Line un Eco Domino
Eco Line un Eco Domino tika izstrādāti sadarbībā ar DO Architects. Mēs uzskatījām, ka tirgū ir nepieciešams ekoloģisks produkts, kas notecētu un būtu piemērots transporta kravām. Tirgū pieejamie ir paredzēti nogāžu nostiprināšanai vai vietām, kas nav pakļautas auto slodzei.
Post Image
Eko bruģis – ne tikai dizaina elements
Daudzi no mums ir redzējuši ažūrveida bruģakmeņus jeb, tautas valodā runājot, "tos ar caurumiem". Parasti tos liek nelielās nogāzēs kā stiprinājuma elementu neliela mēroga arhitektūrā.

KANDIDATUOTI

    Negalite kopijuoti šio puslapio turinio