Jaunumi
Produktu meklēšanas rīks
Tagad vēl vieglāk izvēlēties produktu! Mūsu jaunais produktu meklēšanas rīks padara nepieciešamā produkta atrašanu vienkāršāku. Tas ir izstrādāts, lai padarītu meklēšanu ērtāku, atspoguļojot visus produktus vienā lapā. Kad esat atradis sev tīkamo produktu un uz tā noklikšķinājis, jūs tiksiet novirzīts uz produkta lapu, kur varēsiet atrast: Mēs ceram, ka atzīsiet šo rīku kā ērtu veidu,...
Bloga ieraksti
Kalcija karbonāta vai kaļķa traipi uz ietvju virsmas. Kas tas ir, kāpēc tas rodas, vai to ir iespējams likvidēt?
Kalcija karbonāta jeb kaļķa veidošanās uz betona izstrādājumu virsmas reti kad iepriecina klientus, lai gan tas ir pilnīgi dabisks process. Par to, kā un kāpēc veidojas kaļķa traipi un vai ir iespējams tos novērst, mēs runājam ar Viļņas Ģedimina Tehniskās universitātes Kompozītmateriālu laboratorijas vecāko pētnieci Jurgitu Malaiškieni.
Bloga ieraksti
Rock on Rock 1 - līdzeklis eļļas traipu tīrīšanai
Rock on Rock 1 ir pirmais produkts no produktu līnijas, ko esam izstrādājuši, lai padarītu bruģi viegli kopjamu un tīru. Līniju veido trīs produkti eļļas traipu, sūnu un kaļķa traipu likvidēšanai. Vērsīsimies pie lietām pa kārtai.
Garantijas noteikumi 2023
Minimālās uzstādīšanas prasības
Jaunumi
Ģertrūdes ielas rekonstrukcijas projekts galvaspilsētā Rīgā iegūst ekskluzīvu pārklājumu
SIA “Betono mozaika” jau ilgstoši sadarbojas ar ainavu arhitekti Helēnu Gūtmani un ALPS ainavu darbnīcu. Ģertrūdes ielas rekonstrukcijas vīzija jeb ainavu arhitektu iecere bija saglabāt gaišo vidi, izstrādājumu standarta krāsu, bet bez klasiskā pelēkā (dabīgā) cementa toņa ar mazliet zaļgano nokrāsu, kas mēdz vairāk izcelties izstrādājumam paliekot slapjam. Lai nodrošinātu vēlamo rezultātu,  pelēkajam cementam tika...
Mazās arhitektūras elementi
Vaza
Ietves un seguma plāksnes
Hansa 8 Mega
Ietves un seguma plāksnes
Plaza 2x2
Klasiskie produkti
Nostal 6
Klasiskie produkti
Prizma 6
Bloga ieraksti
Augu plānošana ar segsēklām - kā pareizi plānot un priecāties par rezultātu?
Augu plānošana ar segumiem Šodien mēs runājam ar Jotauru Jokšaiti, Svajų Sodai dibinātāju, būvinženieri un ainavu dizaineri, par harmoniju starp augiem un segumiem. Pirmais un vissteidzamākais jautājums ainavu speciālistam ir, kā panākt pareizo ainavas elementu un augu izvietojuma kombināciju, lai radītu patīkamu kopējo izskatu. Viņa norāda vairākus soļus veiksmīgai ainavas veidošanai: “Augu plānošana. Pirmais posms:...
Apmale
Via C
Mazās arhitektūras elementi
Akva 10
Bloga ieraksti
Rock on Rock 3 - Kaļķakmens noņemšanas līdzeklis
Rock on Rock 3 ir produktu līnija, kas paredzēta tikai profesionālai lietošanai. Produkts ir paredzēts kaļķu tīrīšanai.
Mūsdienīgi produkti
Astra 10
Mazās arhitektūras elementi
Scala
Mūsdienīgi produkti
Astra 8
Peldbaseina videi - šuvju pildviela
Viļņa
Bloga ieraksti
Klasiskie produkti
Klasiskais bruģis ir viens no populārākajiem produktu segmentiem mūsu klāstā. Bet kas ir klasiskie bruģakmeņi, ar ko tie atšķiras no mūsdienīgiem izstrādājumiem un vai tie patiešām ir pareizā izvēle jūsu videi, parunāsim par to sīkāk.
Mūsdienīgi produkti
Dekor 8
Romex
Savienojuma tilts, līme Adhesion elutrant
Romex
Šuvju pildviela D1
Ietves un seguma plāksnes
Plaza 6x2
Romex
ROMPOX® - Traffic V2
Mūsdienīgi produkti
Unicolok 10 Set
Apmale
Via
Eco Line. Zaļā un funkcionālā zona
Viļņa, Lietuvas apdrošināšanas projekts
Klasiskie produkti
Prizma 5
Romex
Šuves pastiprinātājs
Romex
Flex Joint bruģakmens šuvju aizpildītājs
Apmale
Via B
Bloga ieraksti
Viss, kas jums jāzina par šuvēm un pildvielām
Šuves un pildvielas - stipra seguma atslēga. Pareizi izvēlēti pildmateriāli nodrošinās drenāžu, slodzes sadalījumu un estētisko izskatu.
Mūsdienīgi produkti
Troja
Anīkšču publiskā telpa
Anīkšči
Bloga ieraksti
Eko bruģis - ne tikai dizaina elements
Daudzi no mums ir redzējuši ažūrveida bruģakmeņus jeb, tautas valodā runājot, "tos ar caurumiem". Parasti tos liek nelielās nogāzēs kā stiprinājuma elementu neliela mēroga arhitektūrā.
Bloga ieraksti
Fāze? Kas tas ir? Kāpēc tas ir svarīgs?
Slīpums ir kaut kas tāds, kas vienmēr pārsteidz, pirmo reizi sastopoties ar betona izstrādājumiem. Kas tas ir, kāpēc šim septiņu burtu vārdam tiek pievērsta tik liela uzmanība? Kas to padara īpašu, kas tas ir? Veiksim to soli pa solim.
Bloga ieraksti
Bruģakmens ieklāšana - kā to izdarīt pareizi?
Bruģakmeņu ieklāšana. Profesionālu meistaru ieklāti bruģakmeņi, kas tiek pareizi un atbilstoši augstiem standartiem uzturēti, var kalpot līdz pat 50 gadiem. Un to formu un krāsu daudzveidība var izgaismot visizsmalcinātāko māju ārpusi. Tomēr eksperti brīdina, ka betona bruģakmens ieklāšanai nepieciešamas īpašas zināšanas, prasmes un instrumenti. Tikai ieguldot līdzekļus profesionālā darbā, var sagaidīt, ka bruģakmens segums atbildīs...
Mūsdienīgi produkti
Tavr 8
Bloga ieraksti
Dabīgā akmens faktūra privātai teritorijai
Dabīgā akmens tekstūra - vispiemērotākā tekstūra sabiedriskajām telpām? Stingri - NĒ. Šajā bloga ierakstā mēs parādīsim un pastāstīsim par privātīpašumiem, kuros ir izmantoti dabīgā akmens faktūras risinājumi.
Rock on Rock
Rock on Rock 3 - profesionāls kaļķu tīrīšanas līdzeklis pārklājumiem
Bloga ieraksti
Pārklājuma ieklāšanas noteikumi
Pārklājuma izturība pret salu - kas tā ir? Vai to var izmērīt? Vai ir iespējams veikt inventarizāciju? Mēs sakām, ka šie parametri ir izmērāmi un salīdzināmi. Paskaidrosim, kā tiek veikts tests un kādiem parametriem atbilst Betono Mosaika produkti.
Mazās arhitektūras elementi
Kolona
Mūsdienīgi produkti
Tavr 8B
Apmale
Via R8
Klasiskie produkti
Prizma 8D
Klasiskie produkti
Prizma 6L
Mūsdienīgi produkti
Unicolok 12 Set
Apmale
Veja 5x20
Širvintos krastmalas dieviete
Širvintos
Ietves un seguma plāksnes
Grande
Bloga ieraksti
Bruģēšanas idejas
Bruģēšanas idejas: brūnā un dabīgā akmens faktūru apvienošana Lava products
Bloga ieraksti
Jaunums - Rock on Rock produkti
Rock on Rock produkti – mūsu jaunais produkts! Tie ir trīs veidu virsmu tīrīšanas līdzekļi – kaļķakmens tīrītājs, tauku tīrītājs un sūnu tīrītājs. Rock on Rock 1 Eļļas noņemšanas līdzeklis Grīdas tīrīšanas līdzeklis eļļas un degvielas traipu tīrīšanai. Efektīvi attīra taukainas, taukainas, taukainas un taukainas virsmas. Labi mazgājams aukstā ūdenī. Neprofesionāliem, profesionāliem un rūpnieciskiem lietotājiem....
Intensīvas slodzes - piemērota šuvju pildviela
Klaipēda
Romex
Drenāžas šuvju saistviela DRAIN
Ietves un seguma plāksnes
Hansa 7 Plus
Romex
Šuvju aizpildītājs Easy
Mūsdienīgi produkti
Troja Plus
Vingriu Šaltiniu laukums
Viļņa, Šaltinu laukums
Apmale
Via CR
Mūsdienīgi produkti
Unicolok 8 Set
Romex
Trass bed - ūdens caurlaidīgs maisījums pamatnes uzstādīšanai
Mūsdienīgi produkti
Prizma 10B Plus
Klasiskie produkti
Prizma 8
Jaunumi
SIA „Betono mozaika“ svin 10 darbības gadus Latvijas tirgū; investēti jau vairāk nekā 10 miljoni eiro
Betona bruģakmens un mazās arhitektūras elementu ražotājs SIA „Betono mozaika“, kas dibināts 2013. gadā, atzīmē desmit gadu darbības jubileju Latvijas tirgū. Rūpnīcu izveidošanā Rīgā jau investēti vairāk nekā desmit miljoni eiro. Uzņēmums ražo ainavu veidošanas produktus un piegādā tos lielākajiem būvniecības uzņēmumiem, būvmateriālu veikaliem, maziem bruģēšanas uzņēmumiem un privātiem klientiem, bet savu darbību sāka, koncentrējoties...
Eko bruģis
ECO 8
Durmuižas elegance
Latvija, Durmuiža
Bloga ieraksti
Pārklājuma salizturība
Bruģa segumu projektēšanas noteikumi, kas ir galvenais jautājums projektētājiem un arhitektiem, ir svarīgi arī privātiem lietotājiem, kuri plāno un projektē funkcionālus bruģa laukumus.
Klasiskie produkti
Kuba 8
Bloga ieraksti
Rock on Rock 2 - sūnu noņemšanas līdzeklis
Rock on Rock 2 ir daudzpusīgs produkts sūnu noņemšanai. Piemērots jebkuras virsmas, tostarp kapakmeņu, attīrīšanai no sūnām. Produkts neaizkavē sūnu augšanu ilgāku laiku.
Putvinskio iela, Kauņā
Kauņa, Putvinskio g. 14
Bloga ieraksti
Teknes Akva 10, Akva 8 un Akva 24
Teknes Akva 8 Akva 10 Akva 24 Betona teknes ir viens no mūsu produktiem. Notekcauruļu izstrādājumi ir pieejami trīs izmēros – Akva 8, Akva 10 un Akva 24. Atkarībā no jūsu vajadzībām varat izvēlēties izstrādājumu ar dažādiem dziļumiem un izmēriem. Tekne – Akva 8 300x200x80 mm, izstrādājums lietus ūdens novadīšanai. Mēs piedāvājam dabiskus (pelēkus) un...
Apmale
Via R5
Klasiskie produkti
Nostal 8 Plus
Jaunumi
Kuba 8. Jauns produkta nosaukums
Kuba 8 Informējam, ka produktam Prizma 8 ½ ir jauns nosaukums Kuba 8. Šāds lēmums pieņemts, lai izvairītos no nevajadzīgiem pārpratumiem produktu piegādēs un tādēļ, ka Kuba 8 un Kuba 8B ir identiski pēc izmēriem, bet atšķirība ir tikai fāzes esamībā vai neesamībā. Kuba 8 ir klasisks produkts ar fāzi, savukārt Kuba 8B ir mini...
Apmale
Veja 8x30
Rock on Rock
Rock on Rock 1 Eļļas noņemšanas līdzeklis
Ietves un seguma plāksnes
Hansa 8
Mūsdienīgi produkti
Dito
Bloga ieraksti
Vide, kas tas ir?
Ainavu veidošana ir vides sakārtošana, izmantojot bruģa elementus, mazās arhitektūras elementus un augus, lai radītu visaptverošu, dizainam atbilstošu, funkcionālu, drošu un lietojamu telpu. Mūsu produkti: bruģakmeņi, flīzes, plāksnes, zāliena un ielu apmales, notekas, puķu podi, bollardi, kāpņu pakāpieni, kā arī šuvju aizpildītāji, šķembu hermētiķi, enkuri un tīrīšanas līdzekļi ļauj radīt unikālu un individuālu vidi.
Romex
Pārklājuma stabilizators D7000
Bloga ieraksti
Romex Fugensand - drenāžas savienojošās smiltis. Kā pareizi lietot?
Romex Fugensand - drenāžas savienojošā smilts ir viens no populārākajiem Romex produktiem. Mēs to izmantojam tikai šuvju aizpildītājiem un piedāvājam kā alternatīvu parastajām šuvēm izmantojamajām auklām.
Romex
Šuvju smiltis FUGENSAND
Bloga ieraksti
Pakāpieni, kā ātri uzstādīt kāpnes
Kāpņu ātra uzstādīšana un palaišana ir iespējama! Pārliecinieties paši, izmantojot mūsu produktu Scala. Scala ir izstrādāta, lai paātrinātu kāpņu uzstādīšanu gan sabiedriskās, gan privātās telpās. Ideāli piemērots lietošanai ar margām vai bez tām.
Apmale
Via R1
Bloga ieraksti
Senatnīgie produkti
Senatnīgie produkti – produktu apstrāde, izmantojot īpašu tehnoloģiju, lai piešķirtu tiem lietota produkta izskatu. Izklausās nepievilcīgi? Aplūkojiet dažus šādu izstrādājumu piemērus. Senatnīgie produkti, ar ko tie atšķiras no parastajiem produktiem? Atšķirība starp senatnīgiem izstrādājumiem un parastajiem izstrādājumiem ir neregulārā šuve, taču ar to atšķirība nebeidzas. Šuvju aizpildītājs vai, precīzāk sakot, tā uzturēšana ir būtiska jebkuram...
Bloga ieraksti
Pastiprināts ar šķembu saistvielu Eco produktos
Betona mozaīka no Eco Domino un Eco Line ir vēl viena populāra ieklāšanas metode, kas atrisina daudzas problēmas.
Bloga ieraksti
Eko bruģis: kam paredzēti drenāžas produkti Eco Line un Eco Domino
Eco Line un Eco Domino tika izstrādāti sadarbībā ar DO Architects. Mēs uzskatījām, ka tirgū ir nepieciešams ekoloģisks produkts, kas notecētu un būtu piemērots transporta kravām. Tirgū pieejamie ir paredzēti nogāžu nostiprināšanai vai vietām, kas nav pakļautas auto slodzei.
Radošs risinājums apstādījumiem
Viļņa, Demoloft
Mūsdienīgi produkti
Kuba 8B
Mūsdienīgi produkti
Prizma 8B
Jaunumi
Ieguldījumi ražošanā
UAB Betono mozaika īsteno projektu “Ieguldījumi atjaunojamo energoresursu ražošanā rūpniecības uzņēmumā UAB Betono mozaika” Nr. 02-011-K-0190, ko finansē Lietuvas Republikas Ekonomikas un inovāciju ministrijas Attīstības programmas apsaimniekotāja progresa pasākuma Nr. 05-001-01-04-02 “Uzņēmumu pārejas uz klimatneitrālu ekonomiku veicināšana” progresa pasākuma Nr. 05-001-01-04-02 “Atjaunojamo energoresursu izmantošanas veicināšana rūpniecības uzņēmumos (Centrālā un Rietumlietuva)” progresa pasākuma Nr. 05-001-01-04-02 “Pārejas...
Mūsdienīgi produkti
Prizma 6B
Eko bruģis
ECO Line
Bloga ieraksti
Risinājumi, ko piedāvā Easy Product
Mēs vēlamies parādīt Easy produktu un tā piedāvātos risinājumus klientiem, kurus biedē produkta sajaukšana, mērīšana un pagatavošana. Viegli - nav nepieciešams sajaukt, tiek pārdots 25 l spaiņos, vakuumiepakots un gatavs lietošanai. Vienkārši atveriet iepakojumu!
Bloga ieraksti
Dabīgā akmens faktūras
Mēs piedāvājam dabīgā akmens faktūras izstrādājumus, kas ir izgatavoti, izmantojot ekskluzīvas tehnoloģijas, un tiem raksturīga izcila apdare, izturība un elastība. Produkti ar šādu tekstūras pārklājumu ir mazāk slideni un vieglāk kopjami. Bet sāksim no sākuma...
Mazās arhitektūras elementi
Akva 8
Bloga ieraksti
Enkuri - aizsardzība pret izstrādājuma nobīdi
Enkuri – aizsardzība pret izstrādājuma pārvietošanos. Kopš 2019. gada mēs saviem klientiem piedāvājam nepārspējamu produktu grupu, kuras veiktspēju jau esam pierādījuši 2019. gadā, īstenojot pirmo projektu – uzbūvējot noslogotu Laisvės prospekta un Maironio ielas krustojumu Kauņā. Bruģa seguma viengabalainība un ekspluatācijas īpašības priecē jau 4 gadus. Kas ir šie enkuri? Ar ko šī sistēma ir...
Bloga ieraksti
Bruģis vai asfalts?
Gan asfalta, gan betona bruģi tiek izmantoti ceļiem, autostāvvietām, mājām, ielām, pagalmiem, velosipēdu un gājēju celiņiem, ostām un citiem objektiem. Tomēr, runājot par bruģēšanu, uzvar betona bruģis. Turpmāk mēs jums parādīsim, kādas ir priekšrocības salīdzinājumā ar asfalta segumu.
Bloga ieraksti
Praktiski padomi: kā izvairīties no kļūdām, uzstādot bruģi
Mēs saņemam daudz jautājumu par to, kā pareizi ieklāt bruģi un kam ir vissvarīgāk pievērst uzmanību. Šeit sniegti praktiski padomi, kas palīdzēs jums izvairīties no kļūdām un iegūt estētiski pievilcīgu, sakoptu un drošu virsmu.
Klasiskie produkti
Nostal 6 Plus
Bloga ieraksti
Rompox Drain jaunā formula
Rompox Drain ir produkts, kas tirgū ir pieejams jau 30 gadus, bet šodien mēs piedāvājam to atjauninātā formulā, kas atbilst vēl lielākām cerībām. Šis klasiskais uz epoksīdsveķu bāzes izgatavotais šuvju hermētiķis ir neaizstājams privāto telpu veidošanā.
Apmale
Via R0.5
Ietves un seguma plāksnes
Plaza 4x2
Nida. Viļņota virsma - ne tikai piejūras mīļotājiem
Viļņa, privāts projekts
Spēle ar ekskluzīvām plāksnēm
Vaidila laukums, Klaipēda
Fossil - daudzkrāsains dzejai
Rīga, Aleksandra Čako iela. bruģa segums
Gaujas upes klinšu iedvesmotās dabīgā akmens faktūras
Sigulda, Latvija
Apmale
Veja 8x20
Bloga ieraksti
Daudzkrāsaini produkti
Daudzkrāsaini izstrādājumi - izstrādājumi, kas pārklāti vairāk nekā vienā krāsā. To īpaši iecienījuši privātie klienti un arhitekti, kas strādā pie sabiedrisko telpu projektiem. Daudzkrāsainie produkti Baltijas tirgū ir tik populāri, ka Latvijā tika īpaši izstrādāts daudzkrāsains izstrādājums vienam no rekonstrukcijas projektiem.
Bloga ieraksti
Plāksnes, vai varbūt bruģakmens? Kādas ir atšķirības un kurš produkts jums ir piemērotāks?
Āra flīzes? Vai varbūt spilventiņi? Kā tās atšķiras un kuras no tām jums ir nepieciešamas?
Klasiskie produkti
Prizma 8 Set
Klasiskie produkti
Nord 6 Set
Apmale
Veja 6x25
Daudzdzīvokļu nama pagalms
Latvija
Bloga ieraksti
Kā rīkoties ar augiem starp bruģakmeņiem. Kā var palīdzēt šuvju aizpildītāji
Lai gan bruģakmeņi ir vieni no izturīgākajiem un izturīgākajiem pret apkārtējās vides ietekmi, to uzturēšana prasa zināšanas. Aktuālākā problēma ir nevis zāle zālienā, bet gan zāle starp bruģakmeņiem. Kā šajā gadījumā varētu palīdzēt pildvielas?
Apmale
Via I Set
Rock on Rock
Rock on Rock 2 sūnu noņemšanas līdzeklis
Jaunumi
Vides labiekārtošanas speciālistu konkurss
Aicinām vides labiekārtošanas speciālistus piedalīties ikgadējā konkursā! Ielūgums Aicinām piedalīties mūsu ikgadējā bruģēšanas konkursā. Konkursa mērķis ir dalīties ar projektiem, kas īstenoti, izmantojot Betono mozaika produktus. Projektiem jābūt pabeigtiem 2024. gadā. Fotogrāfijas konkursam aicinām sūtīt laika periodā no 2024. gada 30. aprīļa līdz 2024. gada 1. septembrim. Projekta fotogrāfijas tiks publicētas SIA Betono Mozaika Facebook...
Apmale
Velo
Mūsdienīgi produkti
Nida Plus
Klasiskie produkti
Prizma 6D
Jaunumi
Viens no interesantākajiem šī gada projektiem Liepājā ir K. Zāles laukums
Liepāja ir viena no retajām pašvaldībām, kas pilsētvidē izvēlas izmantot materiālus, kas izceļ tās unikalitāti. Ne visas pašvaldības ir atvērtas liela izmēra plāksnēm, dažādiem toņiem un apdares materiāliem, kā piemēram, ColorMix. Liepāja ir arī viena no pirmajām pilsētām, kas labiekārtojumā izmanto “Romex” produktus. Aicinājām SIA “Ainavu studija” arhitektu Pēteri Vorzu dalīties savos iespaidos par Kārļa...
Mūsdienīgi produkti
Dekor 8 Plus
Apmale
Via R3

KANDIDATUOTI

    Negalite kopijuoti šio puslapio turinio