Bloga ieraksti
Kalcija karbonāta vai kaļķa traipi uz ietvju virsmas. Kas tas ir, kāpēc tas rodas, vai to ir iespējams likvidēt?
Kalcija karbonāta jeb kaļķa veidošanās uz betona izstrādājumu virsmas reti kad iepriecina klientus, lai gan tas ir pilnīgi dabisks process. Par to, kā un kāpēc veidojas kaļķa traipi un vai ir iespējams tos novērst, mēs runājam ar Viļņas Ģedimina Tehniskās universitātes Kompozītmateriālu laboratorijas vecāko pētnieci Jurgitu Malaiškieni.
Bloga ieraksti
Rock on Rock 1 - līdzeklis eļļas traipu tīrīšanai
Rock on Rock 1 ir pirmais produkts no produktu līnijas, ko esam izstrādājuši, lai padarītu bruģi viegli kopjamu un tīru. Līniju veido trīs produkti eļļas traipu, sūnu un kaļķa traipu likvidēšanai. Vērsīsimies pie lietām pa kārtai.
Bloga ieraksti
Bruģa seguma uzturēšana ziemā
Pareiza bruģa uzturēšana ziemā ļaus jums baudīt estētiski skaistu bruģi visu gadu. Tāpēc, pirms pievienojat sāli vai laužat ledu un lietojat smagus kopšanas līdzekļus, ņemiet vērā mūsu speciālistu ieteikumus.
Garantijas noteikumi 2023
Minimālās uzstādīšanas prasības
Bloga ieraksti
Viss, kas jums jāzina par šuvēm un pildvielām
Šuves un pildvielas - stipra seguma atslēga. Pareizi izvēlēti pildmateriāli nodrošinās drenāžu, slodzes sadalījumu un estētisko izskatu.
Eko bruģis
ECO 8
Plākšņu burvība
Panevēžys, Laisvės laukums
Klasiskie produkti
Prizma 8L
Apmale
Via C
Bloga ieraksti
Rock on Rock 2 - sūnu noņemšanas līdzeklis
Rock on Rock 2 ir daudzpusīgs produkts sūnu noņemšanai. Piemērots jebkuras virsmas, tostarp kapakmeņu, attīrīšanai no sūnām. Produkts neaizkavē sūnu augšanu ilgāku laiku.
Intensīvas slodzes - piemērota šuvju pildviela
Klaipēda
Vadošais un ekskluzīvais panelis
Vaidila laukums, Klaipēda
Mūsdienīgi produkti
Prizma 8B
Apmale
Via B
Apmale
Via R3
Jaunumi
Ciemos pie LBTU VBF
Šonedēļ SIA Betono mozaika kopā ar vācu sadarbības partneri ROMEX GmbH viesojās Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātē pie topošajiem profesionāļiem – ainavu arhitektiem. Bija prieks iepazīstināt studentus ar dažādiem risinājumiem teritoriju labiekārtošanai un atbildēt uz topošo profesionāļu interesējošiem jautājumiem. Paldies par uzņemšanu un sadarbību Unai Īlei un Ainavu arhitektūras un plānošanas katedrai, un tiekamies jau drīzumā citos...
Apmale
Via R5
Mūsdienīgi produkti
Unicolok 10 Set
Apmale
Via CL
Mūsdienīgi produkti
Tavr 8
Ietves un seguma plāksnes
Plaza 6x4
Mūsdienīgi produkti
Nida Plus
Ietves un seguma plāksnes
Hansa 7
Klasiskie produkti
Prizma 6L
Mūsdienīgi produkti
Prizma 8B Plus
Ietves un seguma plāksnes
Plaza 6x2
Ietves un seguma plāksnes
Hansa 8 Plus
Ietves un seguma plāksnes
Hansa 6
Bloga ieraksti
Pārklājuma ieklāšanas noteikumi
Pārklājuma izturība pret salu - kas tā ir? Vai to var izmērīt? Vai ir iespējams veikt inventarizāciju? Mēs sakām, ka šie parametri ir izmērāmi un salīdzināmi. Paskaidrosim, kā tiek veikts tests un kādiem parametriem atbilst Betono Mosaika produkti.
Klasiskie produkti
Prizma 8 1/2
Romex
CEM ūdensnecaurlaidīgs šuvju aizpildītājs
Klasiskie produkti
Prizma 8
Apmale
Veja 5x20
Romex
Šuvju smiltis FUGENSAND
Apmale
Via R1
Mūsdienīgi produkti
Dito
Romex
Šuves pastiprinātājs
Romex
Drenāžas šuvju saistviela DRAIN
Jaunumi
Viens no interesantākajiem šī gada projektiem Liepājā ir K. Zāles laukums
Liepāja ir viena no retajām pašvaldībām, kas pilsētvidē izvēlas izmantot materiālus, kas izceļ tās unikalitāti. Ne visas pašvaldības ir atvērtas liela izmēra plāksnēm, dažādiem toņiem un apdares materiāliem, kā piemēram, ColorMix. Liepāja ir arī viena no pirmajām pilsētām, kas labiekārtojumā izmanto “Romex” produktus. Aicinājām SIA “Ainavu studija” arhitektu Pēteri Vorzu dalīties savos iespaidos par Kārļa...
Mūsdienīgi produkti
Troja
Širvintos krastmalas dieviete
Širvintos
Bloga ieraksti
Pastiprināts ar šķembu saistvielu Eco produktos
Betona mozaīka no Eco Domino un Eco Line ir vēl viena populāra ieklāšanas metode, kas atrisina daudzas problēmas.
Ietves un seguma plāksnes
Grande
Jaunumi
Produkta nosaukuma maiņa
Informējam, ka produktam Hansa 8 Plus ir jauns nosaukums Hansa 8 Mega (375x750x80 mm). Produkta paramteri paliek nemainīgi, tomēr turpmāk šo pašu iecienīto produktu varēs atrast ar jauno nosaukumu Hansa 8 Mega. Hansa 8 Mega ir piemērots gan publisku, gan privātu telpu labiekārtošanā – dažādiem laukumiem, parkiem, dārziem, celiņu ierīkošanai u.c. Lielais plāksnes virsmas laukums radīs plašuma...
Bloga ieraksti
Klasiskie produkti
Klasiskais bruģis ir viens no populārākajiem produktu segmentiem mūsu klāstā. Bet kas ir klasiskie bruģakmeņi, ar ko tie atšķiras no mūsdienīgiem izstrādājumiem un vai tie patiešām ir pareizā izvēle jūsu videi, parunāsim par to sīkāk.
Mazās arhitektūras elementi
Akva 8
Bloga ieraksti
Dabīgā akmens faktūra privātai teritorijai
Dabīgā akmens tekstūra - vispiemērotākā tekstūra sabiedriskajām telpām? Stingri - NĒ. Šajā bloga ierakstā mēs parādīsim un pastāstīsim par privātīpašumiem, kuros ir izmantoti dabīgā akmens faktūras risinājumi.
Rock on Rock
Rock on Rock 3 - profesionāls kaļķu tīrīšanas līdzeklis pārklājumiem
Mūsdienīgi produkti
Tavr 10
Jaunumi
Ģertrūdes ielas rekonstrukcijas projekts galvaspilsētā Rīgā iegūst ekskluzīvu pārklājumu
SIA “Betono mozaika” jau ilgstoši sadarbojas ar ainavu arhitekti Helēnu Gūtmani un ALPS ainavu darbnīcu. Ģertrūdes ielas rekonstrukcijas vīzija jeb ainavu arhitektu iecere bija saglabāt gaišo vidi, izstrādājumu standarta krāsu, bet bez klasiskā pelēkā (dabīgā) cementa toņa ar mazliet zaļgano nokrāsu, kas mēdz vairāk izcelties izstrādājumam paliekot slapjam. Lai nodrošinātu vēlamo rezultātu,  pelēkajam cementam tika...
Klasiskie produkti
Prizma 8 Set
Nida. Viļņota virsma - ne tikai piejūras mīļotājiem
Viļņa, privāts projekts
Apmale
Velo
Jaunumi
Ieguldījumi ražošanā
UAB Betono mozaika īsteno projektu “Ieguldījumi atjaunojamo energoresursu ražošanā rūpniecības uzņēmumā UAB Betono mozaika” Nr. 02-011-K-0190, ko finansē Lietuvas Republikas Ekonomikas un inovāciju ministrijas Attīstības programmas apsaimniekotāja progresa pasākuma Nr. 05-001-01-04-02 “Uzņēmumu pārejas uz klimatneitrālu ekonomiku veicināšana” progresa pasākuma Nr. 05-001-01-04-02 “Atjaunojamo energoresursu izmantošanas veicināšana rūpniecības uzņēmumos (Centrālā un Rietumlietuva)” progresa pasākuma Nr. 05-001-01-04-02 “Pārejas...
Mūsdienīgi produkti
Unicolok 12 Set
Bloga ieraksti
Ietvju apmales - ietves "karkass"
Ja vēlaties, lai ietves segums būtu ilgmūžīgs, nepietiek tikai ar bruģakmeņu ieklāšanu - viss ietves segums ir jāierāmē ar apmalēm. Kādam nolūkam kalpo apmales, kāda ir to funkcija un kā tās veicina bruģa estētisko izskatu un tehniskās prasības?
Mazās arhitektūras elementi
Kolona
Orange Granit - krāsainai dzīvei
Trakai, privāts pagalms.
Eko bruģis
ECO Line
Apmale
Veja 6x25
Gaujas upes klinšu iedvesmotās dabīgā akmens faktūras
Sigulda, Latvija
Romex
Profi - deko
Mūsdienīgi produkti
Troja Plus
Bloga ieraksti
Rock on Rock 3 - Kaļķakmens noņemšanas līdzeklis
Rock on Rock 3 ir produktu līnija, kas paredzēta tikai profesionālai lietošanai. Produkts ir paredzēts kaļķu tīrīšanai.
Bloga ieraksti
ROMEX produkti ideālam pārklājumam
Produkti - lai atrisinātu jūsu bruģēšanas problēmas. Sazinieties, lai apspriestu jūsu vajadzības
Mūsdienīgi produkti
Astra 10
Apmale
Veja 8x30
Ietves un seguma plāksnes
Hansa 7 Plus
Apmale
Via R12
Bloga ieraksti
Bruģēšanas idejas
Bruģēšanas idejas: brūnā un dabīgā akmens faktūru apvienošana Lava products
Jaunumi
Pasākums
Pagājušajā nedēļa, 27.aprīlī, SIA “Betono mozaika” norisinājās pasākums – pie mums viesojās arhitekti, ainavu arhitekti un projektētāji. Pasākumā viesi tika iepazīstināti ar vācu sadarbības partneri ROMEX GmbH un tā risinājumiem, mūsu tehniskais ražošanas vadītājs Mantas Malinauskas pastāstīja par SIA “Betono mozaika” produktu iespējām un jaunumiem, kā arī interesantākā daļa – devāmies ekskursijā uz laboratoriju un rūpnīcu, lai...
Peldbaseina videi - šuvju pildviela
Viļņa
Bloga ieraksti
Vide, kas tas ir?
Ainavu veidošana ir vides sakārtošana, izmantojot bruģa elementus, mazās arhitektūras elementus un augus, lai radītu visaptverošu, dizainam atbilstošu, funkcionālu, drošu un lietojamu telpu. Mūsu produkti: bruģakmeņi, flīzes, plāksnes, zāliena un ielu apmales, notekas, puķu podi, bollardi, kāpņu pakāpieni, kā arī šuvju aizpildītāji, šķembu hermētiķi, enkuri un tīrīšanas līdzekļi ļauj radīt unikālu un individuālu vidi.
Eco Line. Zaļā un funkcionālā zona
Viļņa, Lietuvas apdrošināšanas projekts
Bloga ieraksti
Bruģakmens ieklāšana - kā to izdarīt pareizi?
Bruģakmeņu ieklāšana. Profesionālu meistaru ieklāti bruģakmeņi, kas tiek pareizi un atbilstoši augstiem standartiem uzturēti, var kalpot līdz pat 50 gadiem. Un to formu un krāsu daudzveidība var izgaismot visizsmalcinātāko māju ārpusi. Tomēr eksperti brīdina, ka betona bruģakmens ieklāšanai nepieciešamas īpašas zināšanas, prasmes un instrumenti. Tikai ieguldot līdzekļus profesionālā darbā, var sagaidīt, ka bruģakmens segums atbildīs...
Mūsdienīgi produkti
Romb
Bloga ieraksti
Fāze? Kas tas ir? Kāpēc tas ir svarīgs?
Slīpums ir kaut kas tāds, kas vienmēr pārsteidz, pirmo reizi sastopoties ar betona izstrādājumiem. Kas tas ir, kāpēc šim septiņu burtu vārdam tiek pievērsta tik liela uzmanība? Kas to padara īpašu, kas tas ir? Veiksim to soli pa solim.
Rock on Rock
Rock on Rock 2 sūnu noņemšanas līdzeklis
Rotaļīgs daudzdzīvokļu nama pagalms
Latvija
Apmale
Via
Bloga ieraksti
Pakāpieni, kā ātri uzstādīt kāpnes
Kāpņu ātra uzstādīšana un palaišana ir iespējama! Pārliecinieties paši, izmantojot mūsu produktu Scala. Scala ir izstrādāta, lai paātrinātu kāpņu uzstādīšanu gan sabiedriskās, gan privātās telpās. Ideāli piemērots lietošanai ar margām vai bez tām.
Romex
Trass bed - ūdens caurlaidīgs maisījums pamatnes uzstādīšanai
Fossil - daudzkrāsains dzejai
Rīga, Aleksandra Čako iela. bruģa segums
Radošs stādītājs
Viļņa, Demoloft
Ietves un seguma plāksnes
Hansa 8
Bloga ieraksti
Senatnīgie produkti
Senatnīgie produkti – produktu apstrāde, izmantojot īpašu tehnoloģiju, lai piešķirtu tiem lietota produkta izskatu. Izklausās nepievilcīgi? Aplūkojiet dažus šādu izstrādājumu piemērus. Senatnīgie produkti, ar ko tie atšķiras no parastajiem produktiem? Atšķirība starp senatnīgiem izstrādājumiem un parastajiem izstrādājumiem ir neregulārā šuve, taču ar to atšķirība nebeidzas. Šuvju aizpildītājs vai, precīzāk sakot, tā uzturēšana ir būtiska jebkuram...
Mūsdienīgi produkti
Tavr 8B
Bloga ieraksti
Rompox Drain jaunā formula
Rompox Drain ir produkts, kas tirgū ir pieejams jau 30 gadus, bet šodien mēs piedāvājam to atjauninātā formulā, kas atbilst vēl lielākām cerībām. Šis klasiskais uz epoksīdsveķu bāzes izgatavotais šuvju hermētiķis ir neaizstājams privāto telpu veidošanā.
Klasiskie produkti
Prizma 6D
Ietves un seguma plāksnes
Hansa 8 Mega
Jaunumi
SIA „Betono mozaika“ svin 10 darbības gadus Latvijas tirgū; investēti jau vairāk nekā 10 miljoni eiro
Betona bruģakmens un mazās arhitektūras elementu ražotājs SIA „Betono mozaika“, kas dibināts 2013. gadā, atzīmē desmit gadu darbības jubileju Latvijas tirgū. Rūpnīcu izveidošanā Rīgā jau investēti vairāk nekā desmit miljoni eiro. Uzņēmums ražo ainavu veidošanas produktus un piegādā tos lielākajiem būvniecības uzņēmumiem, būvmateriālu veikaliem, maziem bruģēšanas uzņēmumiem un privātiem klientiem, bet savu darbību sāka, koncentrējoties...
Klasiskie produkti
Nostal 6 Plus
Bloga ieraksti
Romex Fugensand - drenāžas savienojošās smiltis. Kā pareizi iestatīt?
Romex Fugensand - drenāžas savienojošā smilts ir viens no populārākajiem Romex produktiem. Mēs to izmantojam tikai šuvju aizpildītājiem un piedāvājam kā alternatīvu parastajām šuvēm izmantojamajām auklām.
Bloga ieraksti
Bruģis vai asfalts?
Gan asfalta, gan betona bruģi tiek izmantoti ceļiem, autostāvvietām, mājām, ielām, pagalmiem, velosipēdu un gājēju celiņiem, ostām un citiem objektiem. Tomēr, runājot par bruģēšanu, uzvar betona bruģis. Turpmāk mēs jums parādīsim, kādas ir priekšrocības salīdzinājumā ar asfalta segumu.
Bloga ieraksti
Daudzkrāsaini produkti
Daudzkrāsaini izstrādājumi - izstrādājumi, kas pārklāti vairāk nekā vienā krāsā. To īpaši iecienījuši privātie klienti un arhitekti, kas strādā pie sabiedrisko telpu projektiem. Daudzkrāsainie produkti Baltijas tirgū ir tik populāri, ka Latvijā tika īpaši izstrādāts daudzkrāsains izstrādājums vienam no rekonstrukcijas projektiem.
Romex
Pārklājuma stabilizators D7000
Bloga ieraksti
Praktiski padomi: kā izvairīties no kļūdām, uzstādot pārklājumu
Mēs saņemam daudz jautājumu par to, kā pareizi ieklāt bruģi un kam ir vissvarīgāk pievērst uzmanību. Šeit sniegti praktiski padomi, kas palīdzēs jums izvairīties no kļūdām un iegūt estētiski pievilcīgu, sakoptu un drošu virsmu.
Ietves un seguma plāksnes
Plaza 4x2
Bloga ieraksti
Risinājumi, ko piedāvā Easy Product
Mēs vēlamies parādīt Easy produktu un tā piedāvātos risinājumus klientiem, kurus biedē produkta sajaukšana, mērīšana un pagatavošana. Viegli - nav nepieciešams sajaukt, tiek pārdots 25 l spaiņos, vakuumiepakots un gatavs lietošanai. Vienkārši atveriet iepakojumu!
Mūsdienīgi produkti
Unicolok 8 Set
Apmale
Via I
Apmale
Via CR
Durmuižas elegance
Latvija, Durmuiža
Mazās arhitektūras elementi
Vaza
Apmale
Via R0.5
Mazās arhitektūras elementi
Scala
Mūsdienīgi produkti
Nida
Vingrių šaltinių skveras
Viļņa, Šaltinu laukums
Bloga ieraksti
Plāksnes, vai varbūt bruģakmens? Kādas ir atšķirības un kurš produkts jums ir piemērotāks?
Āra flīzes? Vai varbūt spilventiņi? Kā tās atšķiras un kuras no tām jums ir nepieciešamas?
Klasiskie produkti
Prizma 8D
Bloga ieraksti
Dabīgā akmens faktūras izstrādājumi
Mēs piedāvājam dabīgā akmens faktūras izstrādājumus, kas ir izgatavoti, izmantojot ekskluzīvas tehnoloģijas, un tiem raksturīga izcila apdare, izturība un elastība. Produkti ar šādu tekstūras pārklājumu ir mazāk slideni un vieglāk kopjami. Bet sāksim no sākuma...
Mūsdienīgi produkti
Dekor 8 Plus
Romex
Šuvju aizpildītājs Easy
Mūsdienīgi produkti
Kuba 8B
Bloga ieraksti
Teknes Akva 10, Akva 8 un Akva 24
Teknes Akva 8 Akva 10 Akva 24 Betona teknes ir viens no mūsu produktiem. Notekcauruļu izstrādājumi ir pieejami trīs izmēros – Akva 8, Akva 10 un Akva 24. Atkarībā no jūsu vajadzībām varat izvēlēties izstrādājumu ar dažādiem dziļumiem un izmēriem. Tekne – Akva 8 300x200x80 mm, izstrādājums lietus ūdens novadīšanai. Mēs piedāvājam dabiskus (pelēkus) un...
Bloga ieraksti
Enkuri - aizsardzība pret izstrādājuma nobīdi
Enkuri – aizsardzība pret izstrādājuma pārvietošanos. Kopš 2019. gada mēs saviem klientiem piedāvājam nepārspējamu produktu grupu, kuras veiktspēju jau esam pierādījuši 2019. gadā, īstenojot pirmo projektu – uzbūvējot noslogotu Laisvės prospekta un Maironio ielas krustojumu Kauņā. Bruģa seguma viengabalainība un ekspluatācijas īpašības priecē jau 4 gadus. Kas ir šie enkuri? Ar ko šī sistēma ir...
Klasiskie produkti
Prizma 6
Bloga ieraksti
Augu plānošana ar segsēklām - kā pareizi plānot un priecāties par rezultātu?
Augu plānošana ar segumiem Šodien mēs runājam ar Jotauru Jokšaiti, Svajų Sodai dibinātāju, būvinženieri un ainavu dizaineri, par harmoniju starp augiem un segumiem. Pirmais un vissteidzamākais jautājums ainavu speciālistam ir, kā panākt pareizo ainavas elementu un augu izvietojuma kombināciju, lai radītu patīkamu kopējo izskatu. Viņa norāda vairākus soļus veiksmīgai ainavas veidošanai: “Augu plānošana. Pirmais posms:...
Romex
ROMPOX® - Traffic V2
Apmale
Via R8
Romex
Savienojuma tilts, līme Adhesion elutrant
Klasiskie produkti
Prizma 5
Romex
Flex Joint bruģakmens šuvju aizpildītājs
Eco Line un citi produkti. Ekskluzīvs projekts Svencelē
Svencele, "Salos"

KANDIDATUOTI

    Negalite kopijuoti šio puslapio turinio