Jaunumi
Produktu meklēšanas rīks
Tagad vēl vieglāk izvēlēties produktu! Mūsu jaunais produktu meklēšanas rīks padara nepieciešamā produkta atrašanu vienkāršāku. Tas ir izstrādāts, lai padarītu meklēšanu ērtāku, atspoguļojot visus produktus vienā lapā. Kad esat atradis sev tīkamo produktu un uz tā noklikšķinājis, jūs tiksiet novirzīts uz produkta lapu, kur varēsiet atrast: Mēs ceram, ka atzīsiet šo rīku kā ērtu veidu,...
Bloga ieraksti
Kalcija karbonāta vai kaļķa traipi uz ietvju virsmas. Kas tas ir, kāpēc tas rodas, vai to ir iespējams likvidēt?
Kalcija karbonāta jeb kaļķa veidošanās uz betona izstrādājumu virsmas reti kad iepriecina klientus, lai gan tas ir pilnīgi dabisks process. Par to, kā un kāpēc veidojas kaļķa traipi un vai ir iespējams tos novērst, mēs runājam ar Viļņas Ģedimina Tehniskās universitātes Kompozītmateriālu laboratorijas vecāko pētnieci Jurgitu Malaiškieni.
Bloga ieraksti
Rock on Rock 1 - līdzeklis eļļas traipu tīrīšanai
Rock on Rock 1 ir pirmais produkts no produktu līnijas, ko esam izstrādājuši, lai padarītu bruģi viegli kopjamu un tīru. Līniju veido trīs produkti eļļas traipu, sūnu un kaļķa traipu likvidēšanai. Vērsīsimies pie lietām pa kārtai.
Garantijas noteikumi 2023
Minimālās uzstādīšanas prasības
Vingriu Šaltiniu laukums
Viļņa, Šaltinu laukums
Bloga ieraksti
Vide, kas tas ir?
Ainavu veidošana ir vides sakārtošana, izmantojot bruģa elementus, mazās arhitektūras elementus un augus, lai radītu visaptverošu, dizainam atbilstošu, funkcionālu, drošu un lietojamu telpu. Mūsu produkti: bruģakmeņi, flīzes, plāksnes, zāliena un ielu apmales, notekas, puķu podi, bollardi, kāpņu pakāpieni, kā arī šuvju aizpildītāji, šķembu hermētiķi, enkuri un tīrīšanas līdzekļi ļauj radīt unikālu un individuālu vidi.
Bloga ieraksti
Pastiprināts ar šķembu saistvielu Eco produktos
Betona mozaīka no Eco Domino un Eco Line ir vēl viena populāra ieklāšanas metode, kas atrisina daudzas problēmas.
Klasiskie produkti
Nostal 6
Ietves un seguma plāksnes
Hansa 6
Mūsdienīgi produkti
Astra 10
Klasiskie produkti
Prizma 6
Mūsdienīgi produkti
Dekor 8 Plus
Bloga ieraksti
Kā rīkoties ar augiem starp bruģakmeņiem. Kā var palīdzēt šuvju aizpildītāji
Lai gan bruģakmeņi ir vieni no izturīgākajiem un izturīgākajiem pret apkārtējās vides ietekmi, to uzturēšana prasa zināšanas. Aktuālākā problēma ir nevis zāle zālienā, bet gan zāle starp bruģakmeņiem. Kā šajā gadījumā varētu palīdzēt pildvielas?
Apmale
Via I Set
Apmale
Via R0.5
Klasiskie produkti
Prizma 6D
Mūsdienīgi produkti
Unicolok 10 Set
Mūsdienīgi produkti
Prizma 8B Plus
Ietves un seguma plāksnes
Plaza 6x4
Romex
Profi - deko
Mūsdienīgi produkti
Prizma 10B Plus
Apmale
Veja 6x25
Romex
Savienojuma tilts, līme Adhesion elutrant
Apmale
Veja 8x30
Bloga ieraksti
Romex Fugensand - drenāžas savienojošās smiltis. Kā pareizi lietot?
Romex Fugensand - drenāžas savienojošā smilts ir viens no populārākajiem Romex produktiem. Mēs to izmantojam tikai šuvju aizpildītājiem un piedāvājam kā alternatīvu parastajām šuvēm izmantojamajām auklām.
Mūsdienīgi produkti
Unicolok 8 Set
Bloga ieraksti
Bruģakmens ieklāšana - kā to izdarīt pareizi?
Bruģakmeņu ieklāšana. Profesionālu meistaru ieklāti bruģakmeņi, kas tiek pareizi un atbilstoši augstiem standartiem uzturēti, var kalpot līdz pat 50 gadiem. Un to formu un krāsu daudzveidība var izgaismot visizsmalcinātāko māju ārpusi. Tomēr eksperti brīdina, ka betona bruģakmens ieklāšanai nepieciešamas īpašas zināšanas, prasmes un instrumenti. Tikai ieguldot līdzekļus profesionālā darbā, var sagaidīt, ka bruģakmens segums atbildīs...
Romex
CEM ūdensnecaurlaidīgs šuvju aizpildītājs
Mūsdienīgi produkti
Romb
Peldbaseina videi - šuvju pildviela
Viļņa
Nida. Viļņota virsma - ne tikai piejūras mīļotājiem
Viļņa, privāts projekts
Klasiskie produkti
Kuba 8
Ietves un seguma plāksnes
Hansa 8 Mega
Bloga ieraksti
Teknes Akva 10, Akva 8 un Akva 24
Teknes Akva 8 Akva 10 Akva 24 Betona teknes ir viens no mūsu produktiem. Notekcauruļu izstrādājumi ir pieejami trīs izmēros – Akva 8, Akva 10 un Akva 24. Atkarībā no jūsu vajadzībām varat izvēlēties izstrādājumu ar dažādiem dziļumiem un izmēriem. Tekne – Akva 8 300x200x80 mm, izstrādājums lietus ūdens novadīšanai. Mēs piedāvājam dabiskus (pelēkus) un...
Bloga ieraksti
Rock on Rock 3 - Kaļķakmens noņemšanas līdzeklis
Rock on Rock 3 ir produktu līnija, kas paredzēta tikai profesionālai lietošanai. Produkts ir paredzēts kaļķu tīrīšanai.
Mūsdienīgi produkti
Dekor 8
Radošs risinājums apstādījumiem
Viļņa, Demoloft
Apmale
Velo
Klasiskie produkti
Prizma 6L
Plākšņu burvība
Panevēžys, Laisvės laukums
Mazās arhitektūras elementi
Vaza
Bloga ieraksti
Apmales - bruģa "rāmis"
Ja vēlaties, lai ietves segums būtu ilgmūžīgs, nepietiek tikai ar bruģakmeņu ieklāšanu - viss ietves segums ir jāierāmē ar apmalēm. Kādam nolūkam kalpo apmales, kāda ir to funkcija un kā tās veicina bruģa estētisko izskatu un tehniskās prasības?
Klasiskie produkti
Prizma 8 Set
Romex
Šuvju pildviela D1
Mūsdienīgi produkti
Kuba 8B
Bloga ieraksti
Viss, kas jums jāzina par šuvēm un pildvielām
Šuves un pildvielas - stipra seguma atslēga. Pareizi izvēlēti pildmateriāli nodrošinās drenāžu, slodzes sadalījumu un estētisko izskatu.
Apmale
Via B
Bloga ieraksti
Rock on Rock 2 - sūnu noņemšanas līdzeklis
Rock on Rock 2 ir daudzpusīgs produkts sūnu noņemšanai. Piemērots jebkuras virsmas, tostarp kapakmeņu, attīrīšanai no sūnām. Produkts neaizkavē sūnu augšanu ilgāku laiku.
Bloga ieraksti
Dabīgā akmens faktūra privātai teritorijai
Dabīgā akmens tekstūra - vispiemērotākā tekstūra sabiedriskajām telpām? Stingri - NĒ. Šajā bloga ierakstā mēs parādīsim un pastāstīsim par privātīpašumiem, kuros ir izmantoti dabīgā akmens faktūras risinājumi.
Apmale
Via R3
Bloga ieraksti
Plāksnes, vai varbūt bruģakmens? Kādas ir atšķirības un kurš produkts jums ir piemērotāks?
Āra flīzes? Vai varbūt spilventiņi? Kā tās atšķiras un kuras no tām jums ir nepieciešamas?
Klasiskie produkti
Prizma 5
Durmuižas elegance
Latvija, Durmuiža
Bloga ieraksti
Senatnīgie produkti
Senatnīgie produkti – produktu apstrāde, izmantojot īpašu tehnoloģiju, lai piešķirtu tiem lietota produkta izskatu. Izklausās nepievilcīgi? Aplūkojiet dažus šādu izstrādājumu piemērus. Senatnīgie produkti, ar ko tie atšķiras no parastajiem produktiem? Atšķirība starp senatnīgiem izstrādājumiem un parastajiem izstrādājumiem ir neregulārā šuve, taču ar to atšķirība nebeidzas. Šuvju aizpildītājs vai, precīzāk sakot, tā uzturēšana ir būtiska jebkuram...
Jaunumi
Kuba 8. Jauns produkta nosaukums
Kuba 8 Informējam, ka produktam Prizma 8 ½ ir jauns nosaukums Kuba 8. Šāds lēmums pieņemts, lai izvairītos no nevajadzīgiem pārpratumiem produktu piegādēs un tādēļ, ka Kuba 8 un Kuba 8B ir identiski pēc izmēriem, bet atšķirība ir tikai fāzes esamībā vai neesamībā. Kuba 8 ir klasisks produkts ar fāzi, savukārt Kuba 8B ir mini...
Fossil - daudzkrāsains dzejai
Rīga, Aleksandra Čako iela. bruģa segums
Mūsdienīgi produkti
Nida Plus
Bloga ieraksti
Praktiski padomi: kā izvairīties no kļūdām, uzstādot bruģi
Mēs saņemam daudz jautājumu par to, kā pareizi ieklāt bruģi un kam ir vissvarīgāk pievērst uzmanību. Šeit sniegti praktiski padomi, kas palīdzēs jums izvairīties no kļūdām un iegūt estētiski pievilcīgu, sakoptu un drošu virsmu.
Romex
Šuvju smiltis FUGENSAND
Bloga ieraksti
Risinājumi, ko piedāvā Easy Product
Mēs vēlamies parādīt Easy produktu un tā piedāvātos risinājumus klientiem, kurus biedē produkta sajaukšana, mērīšana un pagatavošana. Viegli - nav nepieciešams sajaukt, tiek pārdots 25 l spaiņos, vakuumiepakots un gatavs lietošanai. Vienkārši atveriet iepakojumu!
Jaunumi
SIA „Betono mozaika“ svin 10 darbības gadus Latvijas tirgū; investēti jau vairāk nekā 10 miljoni eiro
Betona bruģakmens un mazās arhitektūras elementu ražotājs SIA „Betono mozaika“, kas dibināts 2013. gadā, atzīmē desmit gadu darbības jubileju Latvijas tirgū. Rūpnīcu izveidošanā Rīgā jau investēti vairāk nekā desmit miljoni eiro. Uzņēmums ražo ainavu veidošanas produktus un piegādā tos lielākajiem būvniecības uzņēmumiem, būvmateriālu veikaliem, maziem bruģēšanas uzņēmumiem un privātiem klientiem, bet savu darbību sāka, koncentrējoties...
Bloga ieraksti
Jaunums - Rock on Rock produkti
Rock on Rock produkti – mūsu jaunais produkts! Tie ir trīs veidu virsmu tīrīšanas līdzekļi – kaļķakmens tīrītājs, tauku tīrītājs un sūnu tīrītājs. Rock on Rock 1 Eļļas noņemšanas līdzeklis Grīdas tīrīšanas līdzeklis eļļas un degvielas traipu tīrīšanai. Efektīvi attīra taukainas, taukainas, taukainas un taukainas virsmas. Labi mazgājams aukstā ūdenī. Neprofesionāliem, profesionāliem un rūpnieciskiem lietotājiem....
Širvintos krastmalas dieviete
Širvintos
Putvinskio iela, Kauņā
Kauņa, Putvinskio g. 14
Apmale
Via I
Ietves un seguma plāksnes
Grande
Mūsdienīgi produkti
Astra 8
Mūsdienīgi produkti
Dito
Jaunumi
Romb
Šogad SIA “Betono mozaika” laida klajā jaunu produktu „Rombs“, kas tika izstrādāts projektam “OÜ Kino maastikuarhitektid”, Tartu, arhitekts Juhan Teppart. “Bruģa krāsu dizanu iedvesmoja līdzīgs divu toņu raksts, ēkas fasādē, kur mērķis bija panākt pēc iespējas gaišāku akmens krāsu, lai divi toņi blakus viens otram nebūtu pārāk kontrastējoši un bruģa virsmas saulainās vasaras dienās neuzkarstu,”...
Bloga ieraksti
Eko bruģis: kam paredzēti drenāžas produkti Eco Line un Eco Domino
Eco Line un Eco Domino tika izstrādāti sadarbībā ar DO Architects. Mēs uzskatījām, ka tirgū ir nepieciešams ekoloģisks produkts, kas notecētu un būtu piemērots transporta kravām. Tirgū pieejamie ir paredzēti nogāžu nostiprināšanai vai vietām, kas nav pakļautas auto slodzei.
Mūsdienīgi produkti
Troja
Apmale
Via R8
Ietves un seguma plāksnes
Hansa 8
Gaujas upes klinšu iedvesmotās dabīgā akmens faktūras
Sigulda, Latvija
Bloga ieraksti
Bruģis vai asfalts?
Gan asfalta, gan betona bruģi tiek izmantoti ceļiem, autostāvvietām, mājām, ielām, pagalmiem, velosipēdu un gājēju celiņiem, ostām un citiem objektiem. Tomēr, runājot par bruģēšanu, uzvar betona bruģis. Turpmāk mēs jums parādīsim, kādas ir priekšrocības salīdzinājumā ar asfalta segumu.
Mūsdienīgi produkti
Troja Plus
Ietves un seguma plāksnes
Plaza 6x2
Apmale
Via
Bloga ieraksti
Pakāpieni, kā ātri uzstādīt kāpnes
Kāpņu ātra uzstādīšana un palaišana ir iespējama! Pārliecinieties paši, izmantojot mūsu produktu Scala. Scala ir izstrādāta, lai paātrinātu kāpņu uzstādīšanu gan sabiedriskās, gan privātās telpās. Ideāli piemērots lietošanai ar margām vai bez tām.
Bloga ieraksti
Pārklājuma ieklāšanas noteikumi
Pārklājuma izturība pret salu - kas tā ir? Vai to var izmērīt? Vai ir iespējams veikt inventarizāciju? Mēs sakām, ka šie parametri ir izmērāmi un salīdzināmi. Paskaidrosim, kā tiek veikts tests un kādiem parametriem atbilst Betono Mosaika produkti.
Mazās arhitektūras elementi
Kolona
Anīkšču publiskā telpa
Anīkšči
Ietves un seguma plāksnes
Hansa 7
Jaunumi
Ģertrūdes ielas rekonstrukcijas projekts galvaspilsētā Rīgā iegūst ekskluzīvu pārklājumu
SIA “Betono mozaika” jau ilgstoši sadarbojas ar ainavu arhitekti Helēnu Gūtmani un ALPS ainavu darbnīcu. Ģertrūdes ielas rekonstrukcijas vīzija jeb ainavu arhitektu iecere bija saglabāt gaišo vidi, izstrādājumu standarta krāsu, bet bez klasiskā pelēkā (dabīgā) cementa toņa ar mazliet zaļgano nokrāsu, kas mēdz vairāk izcelties izstrādājumam paliekot slapjam. Lai nodrošinātu vēlamo rezultātu,  pelēkajam cementam tika...
Bloga ieraksti
Eko bruģis - ne tikai dizaina elements
Daudzi no mums ir redzējuši ažūrveida bruģakmeņus jeb, tautas valodā runājot, "tos ar caurumiem". Parasti tos liek nelielās nogāzēs kā stiprinājuma elementu neliela mēroga arhitektūrā.
Bloga ieraksti
Dabīgā akmens faktūras
Mēs piedāvājam dabīgā akmens faktūras izstrādājumus, kas ir izgatavoti, izmantojot ekskluzīvas tehnoloģijas, un tiem raksturīga izcila apdare, izturība un elastība. Produkti ar šādu tekstūras pārklājumu ir mazāk slideni un vieglāk kopjami. Bet sāksim no sākuma...
Romex
Pārklājuma stabilizators D7000
Apmale
Via CR
Ietves un seguma plāksnes
Plaza 2x2
Spēle ar ekskluzīvām plāksnēm
Vaidila laukums, Klaipēda
Mūsdienīgi produkti
Tavr 8
Mūsdienīgi produkti
Tavr 10
Apmale
Veja 5x20
Rock on Rock
Rock on Rock 1 Eļļas noņemšanas līdzeklis
Bloga ieraksti
Klasiskie produkti
Klasiskais bruģis ir viens no populārākajiem produktu segmentiem mūsu klāstā. Bet kas ir klasiskie bruģakmeņi, ar ko tie atšķiras no mūsdienīgiem izstrādājumiem un vai tie patiešām ir pareizā izvēle jūsu videi, parunāsim par to sīkāk.
Klasiskie produkti
Prizma 8
Bloga ieraksti
Rompox Drain jaunā formula
Rompox Drain ir produkts, kas tirgū ir pieejams jau 30 gadus, bet šodien mēs piedāvājam to atjauninātā formulā, kas atbilst vēl lielākām cerībām. Šis klasiskais uz epoksīdsveķu bāzes izgatavotais šuvju hermētiķis ir neaizstājams privāto telpu veidošanā.
Klasiskie produkti
Prizma 8D
Bloga ieraksti
Pārklājuma salizturība
Bruģa segumu projektēšanas noteikumi, kas ir galvenais jautājums projektētājiem un arhitektiem, ir svarīgi arī privātiem lietotājiem, kuri plāno un projektē funkcionālus bruģa laukumus.
Romex
Trass bed - ūdens caurlaidīgs maisījums pamatnes uzstādīšanai
Ietves un seguma plāksnes
Hansa 7 Plus
Mūsdienīgi produkti
Tavr 8B
Klasiskie produkti
Nostal 6 Plus
Bloga ieraksti
Bruģēšanas idejas
Bruģēšanas idejas: brūnā un dabīgā akmens faktūru apvienošana Lava products
Klasiskie produkti
Prizma 8L
Bloga ieraksti
Daudzkrāsaini produkti
Daudzkrāsaini izstrādājumi - izstrādājumi, kas pārklāti vairāk nekā vienā krāsā. To īpaši iecienījuši privātie klienti un arhitekti, kas strādā pie sabiedrisko telpu projektiem. Daudzkrāsainie produkti Baltijas tirgū ir tik populāri, ka Latvijā tika īpaši izstrādāts daudzkrāsains izstrādājums vienam no rekonstrukcijas projektiem.
Eko bruģis
ECO Line
Intensīvas slodzes - piemērota šuvju pildviela
Klaipēda
Bloga ieraksti
Augu plānošana ar segsēklām - kā pareizi plānot un priecāties par rezultātu?
Augu plānošana ar segumiem Šodien mēs runājam ar Jotauru Jokšaiti, Svajų Sodai dibinātāju, būvinženieri un ainavu dizaineri, par harmoniju starp augiem un segumiem. Pirmais un vissteidzamākais jautājums ainavu speciālistam ir, kā panākt pareizo ainavas elementu un augu izvietojuma kombināciju, lai radītu patīkamu kopējo izskatu. Viņa norāda vairākus soļus veiksmīgai ainavas veidošanai: “Augu plānošana. Pirmais posms:...
Mūsdienīgi produkti
Prizma 6B
Apmale
Via CL
Mazās arhitektūras elementi
Akva 10
Ietves un seguma plāksnes
Hansa 8 Plus
Klasiskie produkti
Nord 6 Set
Romex
Drenāžas šuvju saistviela DRAIN
Bloga ieraksti
ROMEX produkti ideālam pārklājumam
Produkti - lai atrisinātu jūsu bruģēšanas problēmas. Sazinieties, lai apspriestu jūsu vajadzības
Bloga ieraksti
Enkuri - aizsardzība pret izstrādājuma nobīdi
Enkuri – aizsardzība pret izstrādājuma pārvietošanos. Kopš 2019. gada mēs saviem klientiem piedāvājam nepārspējamu produktu grupu, kuras veiktspēju jau esam pierādījuši 2019. gadā, īstenojot pirmo projektu – uzbūvējot noslogotu Laisvės prospekta un Maironio ielas krustojumu Kauņā. Bruģa seguma viengabalainība un ekspluatācijas īpašības priecē jau 4 gadus. Kas ir šie enkuri? Ar ko šī sistēma ir...
Bloga ieraksti
Fāze? Kas tas ir? Kāpēc tas ir svarīgs?
Slīpums ir kaut kas tāds, kas vienmēr pārsteidz, pirmo reizi sastopoties ar betona izstrādājumiem. Kas tas ir, kāpēc šim septiņu burtu vārdam tiek pievērsta tik liela uzmanība? Kas to padara īpašu, kas tas ir? Veiksim to soli pa solim.
Klasiskie produkti
Nostal 8 Plus
Eko bruģis
ECO 8
Jaunumi
Vides labiekārtošanas speciālistu konkurss
Aicinām vides labiekārtošanas speciālistus piedalīties ikgadējā konkursā! Ielūgums Aicinām piedalīties mūsu ikgadējā bruģēšanas konkursā. Konkursa mērķis ir dalīties ar projektiem, kas īstenoti, izmantojot Betono mozaika produktus. Projektiem jābūt pabeigtiem 2024. gadā. Fotogrāfijas konkursam aicinām sūtīt laika periodā no 2024. gada 30. aprīļa līdz 2024. gada 1. septembrim. Projekta fotogrāfijas tiks publicētas SIA Betono Mozaika Facebook...
Rock on Rock
Rock on Rock 3 - profesionāls kaļķu tīrīšanas līdzeklis pārklājumiem
Romex
Flex Joint bruģakmens šuvju aizpildītājs
Rock on Rock
Rock on Rock 2 sūnu noņemšanas līdzeklis

KANDIDATUOTI

    Negalite kopijuoti šio puslapio turinio