Atpakaļ

Vieslekcija LLU studentiem

Šī gada 19.aprīlī SIA “Betono mozaika“ pārstāve Elīna Stepiņa piedalījās kā viesis LLU lekcijā, kur 1.kursa studentiem Ārtelpas materiālu mācību studiju kursa ietvaros iepazīstināja ar SIA "Betono mozaika" produktiem, sortimenta jaunumiem, formām, krāsām, faktūrām un dalījās ar veiksmīgāk realizētajiem projektiem.

Tiešsaistes lekcija bija labs ieguldījums studentu izglītošanas procesā, kas ļāva iepazīties ar inovatīvākajiem un jaunākajiem risinājumiem bruģa tirgū. Apzināties kādas ir iespējas un risinājumi ārtelpu labiekārtošanā un gūt iedvesmu tālākam mācību procesam.

SIA “Betono mozaika“ dibināta 2013. gadā Rīgā un 2020. gadā tika apvienota ar uzņēmumu AS “NordBrik“ kļūstot par nozīmīgu tirgus spēlētāju, piedāvājot bruģakmens izstrādājumus plašā krāsu, formu un faktūru piedāvājumā.

Latvijas Būvniecības projektu konkursā “Latvijas Būvniecības Gada balva 2018” nominācijā “Rekonstrukcija” SIA “Betono mozaika“ ieguva otro vietu ar Siguldas kultūras centra “Devons” rekonstrukcijas projektu.

Mājas lapa izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat, noklikšķiniet uz "Piekrītu". Ja Jūs nepiekrītat, mēs Jūsu ierīcē neliksim neatbilstošus sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu. Lai iegūtu papildinformāciju par sīkdatnēm, to apkopotajiem datiem un Jūsu tiesībām, lūdzu, apmeklējiet vietnes sadaļu Privātuma politika.

PIEKRĪTU NEPIEKRĪTU Privātuma politika