Atpakaļ

Jauns posms SIA “Betono mozaika” pastāvēšanā

2021. gada augustā tika apvienoti UAB "Concretus Group" piederošie uzņēmumi SIA "Betono mozaika" un A/S "NordBrik", kas tagad kļuvuši par SIA "Betono mozaika".

Uzņēmumu apvienošanas process ilga vairāk nekā gadu. Vadības mērķis bija vienmērīga procesu un sistēmu integrācija, abu uzņēmumu personāla apvienošana un vienmērīga pāreja. Pārejas periodā apvienojām biznesa procesu vadību, nodrošinājām jaunu sistēmu ieviešanu un personāla darbības uzlabošanu. Vienoti procesi ļaus strādāt efektīvāk un optimāli apkalpot esošos un topošos klientus. Ieviestā finanšu atskaišu sistēma un ražošanas uzlabojumi ļaus vienlaikus apkalpot divas ražotnes, kā arī palielināt pārdošanas apjomus.

"Abu uzņēmumu darbinieki tagad ir kļuvuši par vienu komandu, un centieni saglabāt augstu iekšējo kultūru, klientu apkalpošanas un pārdošanas standartu ieviešana un procesu uzlabošana ir pastāvīgi uzdevumi, pie kuriem strādājam," komentē Olafs Sima, SIA "Betono mozaika" pārdošanas nodaļas vadītājs.

SIA "Betono mozaika", kas pārvalda divas ražotnes, Latvijas tirgum piedāvā plašu produktu klāstu – dažādu formu, krāsu un faktūru. Uzņēmuma komanda sadarbībā ar Latvijas arhitektiem izstrādā jaunus produktus, piemēram, īpašu formu un krāsu izstrādājumus konkrētiem projektiem, kā ColorMix Fossil Aleksandra Čaka ielas rekonstrukcijai Rīgā.

"Izvērtējot tirgus tendences, var secināt, ka Latvijā un Lietuvā piedāvāto produktu klāsts atšķiras. Katras valsts tirgum ir sava gaume un prasības. Taču, ja nepieciešams, mēs varam elastīgi reaģēt un piedāvāt Lietuvā populārus, bet Latvijā vēl nezināmus produktus, krāsas vai faktūras. Tā ir viena no mūsu būtiskākajām priekšrocībām," saka Olafs Sima.

 

Uzņēmums optimizē un uzlabo visus klientu apkalpošanas procesa posmus, ieviešot pakalpojumu standartus. Īstenotie pārvaldības rīki nodrošinās optimālu izmaksu un ieņēmumu pārvaldību, konsekventi uzraudzīs parādsaistības pret uzņēmumu, samazinās produktu atlikumus, optimizēs ražošanu un noliktavu darbību. Pašlaik, optimizējot produktu uzglabāšanu un pārdali, uzņēmuma klientiem tiek piedāvāts iegādāties produktus ar atlaidi līdz 40 procentiem. Vairāk par šo piedāvājumu varat uzzināt uzņēmuma mājaslapā www.betonomozaika.lv.

SIA "Betono mozaika" Latvijas tirgū strādā jau kopš 2013. gada, un 2019. gadā tika iegādāta rūpnīca Rīgā. SIA «Betono mozaika» pēc veiksmīgas apvienošanās ar 2020. gadā iegādāto A/S «NordBrik» ir kļuvusi par divu rūpnīcu īpašnieci. Uzņēmuma produkcija ir pieprasīta un augstu novērtēta, jo spēj piedāvāt projektiem ekskluzīvus produktus un krāsu risinājumus.

Konkursā «Latvijas Būvniecības gada balva 2018» nominācijā «Rekonstrukcija» otro vietu ieņēma Siguldas kultūras centra «Devons» rekonstrukcijas projekts, kurā izmantoti SIA «Betono mozaika» ekskluzīvie dabīgā akmens faktūras izstrādājumi. Skates «Gada labākā būve Latvijā 2020» vairākās nominācijās – «Ražošanas ēkas» (Lidl loģistikas centrs), «Pārbūve» (biroja ēka Miera ielā 25), «Publiska jaunbūve» (kultūras centrs «Ulbrokas pērle») – arī izmantota SIA «Betono mozaika» produkcija.

Jauns posms SIA “Betono mozaika” pastāvēšanā